• Wszystkie ofertyOpoleMarketingMarketingKoordynator ds. marketingu
    Koordynator ds. marketingu
    Marketing
    Eltrox sp. z o.o.

    Opole
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    skuteczna komunikacja
    pomysłowość
    priorytetyzacja
    dobra organizacja pracy

    Mile widziane

    Jira

    Opis stanowiska

    Firma Eltrox to lider w branży systemów zabezpieczeń i bezpieczeństwa, ogólnopolska sieć sklepów oraz dwa duże sklepy internetowe.

    Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Koordynator ds. marketingu.

    Wymagania:

    • bardzo dobre umiejętności koordynowania wielu projektów jednocześnie
    • duża samodzielność w działaniu
    • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz asertywność
    • charyzma i kreatywne podejście do powierzonych zadań
    • czynne prawo jazdy kategorii B
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • doświadczenie w marketingu offline lub marketingu sieciowym będzie dodatkowym atutem

    Co będzie należało do Twoich obowiązków:

    • codzienna koordynacja projektów marketingowych w naszej sieci sklepów stacjonarnych Eltrox (37 oddziałów)
    • realizacja planu marketingowo-sprzedażowego w kanale offline
    • planowanie działań marketingowych w poszczególnych miastach w oparciu o budżety
    • współpraca i koordynacja działań z wieloma działami firmy (sprzedaż, marketing, sieć)
    • raportowanie z podjętych działań i ich efektywności, rozliczanie budżetów
    • współpraca z producentami, lokalnymi agencjami, drukarniami, grafikami w celu optymalizacji działań

    Oferujemy:

    • pracę w dużej, ogólnopolskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • dofinansowanie do pakietu ubezpieczeń PZU
    • niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • możliwość kreatywnej pracy z realnym wpływem na pracę sieci sklepów
    • praca w centrali firmie w Częstochowie w godzinach 8-16
    1 397 - 1 967 USD