• Wszystkie ofertyOpoleMarketingContent / CopywritingSEO Copywriter
    SEO Copywriter
    Marketing
    Eltrox sp. z o.o.

    Opole
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    copywriting
    priorytetyzacja
    dobra organizacja pracy
    seo

    Mile widziane

    ms excel
    Google Analytics

    Opis stanowiska

    Firma Eltrox to lider w branży systemów zabezpieczeń i bezpieczeństwa, ogólnopolska sieć sklepów oraz dwa duże sklepy internetowe.

    Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: SEO Copywriter.

    Zadania, jakie postawimy przed Tobą:

    • tworzenie treści zgodnych z wytycznymi SEO
    • pisanie artykułów na bloga o tematyce urządzeń elektronicznych (hulajnogi, frytkownice, kamery, alarmy ...)
    • współtworzenie planera treści
    • optymalizacja powstałych treści pod kątem SEO
    • analiza trendujących fraz oraz wyciąganie wniosków
    • szukaniem inspiracji, śledzeniem trendów
    • raportowanie z wykonanych prac
    • współpraca z innymi działami w zakresie produktów
    • wsparcie w codziennych działaniach zespołu marketingowego

    Nasze wymagania:

    • lekkie pióro i znajomość zasad poprawnej polszczyzny, interpunkcji i ortografii
    • znajomość kluczowych zasad pisania treści pod SEO
    • doświadczenie w zakresie tworzenia i redagowania tekstów
    • gotowość do pisania tekstów o różnorodnej tematyce
    • umiejętne korzystanie z narzędzi wspomagających tworzenie treści pod SEO (Semstorm)
    • minimum rocznego doświadczenia w copywritingu
    • chęci do nauki i samodoskonalenia

    Będziemy bardzo szczęśliwi jeśli posiadasz:

    • doświadczenie w optymalizacji treści SEO w e-commerce;
    • znajomość Google Analytics i Google Search Console;
    • LinkedIn – prowadzenie profili osobistych i firmowych;
    • doświadczenie w korzystaniu z Ahrefs, Semrush lub podobnych narzędzi.
    • doświadczenie w pozycjonowaniu produktów w obrębie sklepów e-commerce
    • umiejętność tworzenia i edycji stron korzystając z Prestashop
    • znajomość narzędzi i technik przydatnych przy on-page SEO (planer słów kluczowych, Semstorm, AnswerThePublic)

    Oferujemy:

    • pracę w dużej, ogólnopolskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • dofinansowanie do pakietu PZU
    • niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • możliwość kreatywnej pracy z realnym wpływem na pracę sieci sklepów
    • praca w centrali firmie w Częstochowie w godzinach 8-16
    1 423 - 1 604 USD