• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Junior Media Planner
    Junior Media Planner
    Marketing
    EssenceMediacom

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ! #DIMAQEmployer. Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    PowerPoint
    Media
    ms excel
    English

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Hej, słyszał_ś już o EssenceMediacom? Jest to jedna z największych agencji mediowych w Polsce, część struktur GroupM i holdingu reklamowego WPP. Powstaliśmy po to aby pomóc markom w budowaniu swojej siły poprzez media. Rzucamy wyzwanie konwencjonalnemu myśleniu, aby optymalizować i rozwijać biznesy naszych klientów na dużą skalę, a także nadawać kierunek rozwoju branży w kluczowych obszarach, takich jak równość, integracja i zrównoważony rozwój. Połączenie Essence i MediaCom stwarza również nowe możliwości naszym ludziom – podnosi umiejętności i szkoli w nowych obszarach. U nas wzbogacisz i wzmocnisz swoją karierę 😉

    Dodatkowo jesteśmy #DIMAQEmployer! Czyli zaufanym partnerem do współpracy w zakresie digital marketingu. Tak więc dołączając do nas, pracujesz ze specjalistami, których kompetencje potwierdzone są międzynarodowym certyfikatem DIMAQ!

    Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Obecnie szukamy osób na stanowisko:

    Jakie jeszcze zadania będziesz realizować na tym stanowisku?

    • planowanie oraz nadzór nad kampaniami (all media z naciskiem na digital i projekty niestandardowe),
    • monitorowanie przebiegu kampanii oraz kontrola kosztów kampanii i realizacji założonych wskaźników, raportowanie rozbieżności,
    • tworzenie strategii komunikacyjnych dla klienta,
    • codzienna współpraca z teamami specjalistycznymi,
    • przygotowywanie analiz i rekomendacji.

    W wykonywaniu powyższych zadań pomoże Ci:

    • rok doświadczenia w pracy w domu mediowym/agencji/branży komunikacji marketingowej,
    • znajomość rynku mediów,
    • swobodna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie,
    • bardzo dobra znajomość Excel i PowerPoint,
    • analityczne myślenie i kreatywność,
    • bazowe doświadczenie w tworzeniu strategii komunikacyjnych.

    Czego możesz się spodziewać od nas?

    • zatrudnienia na jasno określonych warunkach, w oparciu o umowę o pracę,
    • pracy w modelu hybrydowym, w którym przyjazd do biura determinuje typ spotkania (a nie – godziny czy dni dyżurów przy biurku). W praktyce oznacza to, że przyjeżdżamy do biura na konkretne wydarzenia, pozostały czas pracy dzieląc między home a office :),
    • wygodnej przestrzeni do pracy w biurze – w zeszłym roku przeprowadziliśmy się do nowo oddanego polskiego kampusu WPP, biuro znajduje się w sercu warszawskiej Pragi (kampus Koneser, 10 min spacerem od metra Warszawa Wileńska),
    • pracy w międzynarodowym środowisku z możliwością relokacji w ramach EssenceMediacom i w spółek holdingu GroupM,
    • pakietu benefitów (rozbudowany pakiet opieki medycznej, karta sportowa, dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego, a także polskiego dla obcokrajowców, możliwość dofinansowania szkoleń i certyfikatów branżowych),
    • wielu inicjatyw nastawionymi na rozwój pozazawodowy – m.in. wolontariat pracowniczy, pula dni pracy zdalnej zza granicy, dostęp do różnorodnych form wsparcia (np. wczasy pod gruszą),
    • dłuższych weekendów! – w piątki kończymy pracę o 15:00, pozostałe dwie godziny rozkładając na resztę dni roboczych. Dzięki temu w piątek szybciej zaczynamy wolne, choćby po to, by dojechać do domu lub wyjechać z miasta na weekend, zanim Warszawa stanie w korkach,
    • rozwoju w zakresie analityki kampanii 360 pod kątem efektywności (360 z akcentem na digital);
    • możliwości uczestniczenia w ciekawych projektach oraz wyznaczania nowych standardów komunikacji;
    • ścieżki rozwoju w obszarze budowania strategicznych kompetencji marketingowych oraz obsługi i relacji z Klientem,
    • wspólnej jogi i śniadań w biurze w każdą środę :).

    O reszcie z chęcią opowiemy Ci podczas rozmowy rekrutacyjnej, która składa się z dwóch etapów:

    rozmowy telefonicznej z HRem i spotkania online (lub w biurze) z osobą z Twojego przyszłego zespołu w towarzystwie HRu.

    Podczas spotkania będziemy chcieli poznać Twoje kompetencje, liczymy na to, że opowiesz nam o swoim doświadczeniu, ale również o sobie 😉. Zależy nam na poznaniu Twoich wartości, osobowości i podejściu do pracy, ponieważ chcemy tworzyć zgrane zespoły składające się z osób czujących się dobrze w swoim towarzystwie.

    Do usłyszenia!