• Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataBusiness Intelligence Analyst
    Business Intelligence Analyst
    new
    BI & Data
    Eurocash S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Grupa Eurocash jest największym polskim hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, organizatorem znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich, takich jak ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Gama, Duży Ben, Lewiatan czy Euro Sklep, partnerem logistycznym i technologicznym sklepów lokalnych, a także właścicielem marketu e-grocery nr 1 w Polsce: Frisco.pl. Z liczbą ponad 19 tys. zatrudnianych pracowników i 90 tys. klientów, Eurocash od lat zajmuje miejsce w TOP10 największych polskich firm.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    analiza

    Power BI

    Category Management

    język angielski

    Mile widziane

    SQL

    Python

    Opis stanowiska

    Nasza firma to miejsce, gdzie dane napędzają kluczowe decyzje biznesowe. Działamy na jednym z najbardziej konkurencyjnych rynków, dlatego innowacyjność i szybkość działania są dla nas priorytetem. Jeśli chcesz być częścią tego ekscytującego świata i masz talent do analizy danych – aplikuj!

    JESTEŚ CIEKAWA/Y, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE GŁÓWNE ZADANIA TO:

    • Tworzenie i rozwijanie modeli danych oraz raportów zarządczych, które wspierają firmę w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych,
    • Analiza trendów rynkowych, danych sprzedażowych oraz zmiennych zewnętrznych w celu identyfikacji nowych szans rynkowych,
    • Tworzenie zaawansowanych prognoz rynkowych na podstawie zebranych danych z wykorzystaniem narzędzi analitycznych,
    • Implementacja rozwiązań, które automatyzują rutynowe procesy raportowania, zmniejszając czas potrzebny na generowanie raportów i zwiększając ich dokładność,
    • Współpraca z różnymi działami firmy, aby zapewnić spójność i integrację danych z różnych źródeł,
    • Współpraca z agencjami analitycznymi, dostawcami danych i innymi zewnętrznymi partnerami w celu pozyskiwania, integrowania i analizowania danych, które wspierają działania firmy,
    • Zarządzanie projektami z zakresu 4P, które analizują efektywność działań marketingowych, strategii cenowych oraz kanałów dystrybucji, w celu maksymalizacji wyników rynkowych i rentowności,
    • Prezentowanie wyników analiz top managementowi.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

    • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale Analiz/Category Management/Trade Marketing sieci handlowych, producentów FMCG lub agencji monitorowania sprzedaży detalicznej,
    • Masz doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu danych do analizy, ich wizualizacji oraz interpretacji wyników; mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu danych dla top managementu,
    • Bardzo dobrze znasz takie narzędzia jak: Power BI/DAX, SQL, Excel, Power Point; mile widziane: Python/R, Databricks,
    • Masz łatwość w rozumieniu procesów biznesowych i przekładania ich na świat danych i analiz,
    • Jesteś nastawiony/a na optymalizację i automatyzację procesów,
    • Sprawnie posługujesz się językiem angielskim (B2),
    • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu monitoringu 4P w rynku FMCG oraz analiz z wykorzystaniem danych rynkowych (Nielsen, CMR, GFK).

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    • Twoje analizy i rekomendacje będą miały bezpośredni wpływ na decyzje zarządu, co daje możliwość realnego kształtowania strategii firmy,
    • Pracę w zespole ekspertów, którzy chętni dzielą się wiedzą i czerpią satysfakcję z codziennych wyzwań,
    • Umowę o pracę, stałe wynagrodzenie i premię roczną,
    • Hybrydowy system czasu pracy (3 dni pracy z biura, 2 dni pracy zdalnej),
    • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników,
    • Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności. U nas liczą się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse.