• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaConsultingInsight Expert
    Insight Expert
    new
    Consulting
    Eurocash S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Opis stanowiska

    JESTEŚ CIEKAWA/Y, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE GŁÓWNE ZADANIA TO:

    • Koordynacja projektów badawczo-doradczych o charakterze ilościowym, ze szczególnym uwzględnieniem badań z obszaru monitorowania satysfakcji Klienta B2B (NPS transakcyjny), projekty segmentacyjne (segmentacja rynku, Klientów – Przedsiębiorców) z wykorzystaniem danych geomarketingowych
    • Rozwój automatycznego procesu pomiaru zadowolenia Klientów ze współpracy z Grupą EC (wykorzystując nowe technologie i platformy komunikacji, rozwiązania wewnętrzne Grupy)
    • Opracowywanie rekomendacji w oparciu o analizę danych z badania i łączenie z dodatkowymi źródłami wew. firmy (analizy korelacji, wpływu)
    • Diagnoza wewnętrznych potrzeb informacyjnych senior managementu i przekładanie na rozwiązania badawcze (badania marketingowe)
    • Prowadzenie rozmów, briefingu z agencjami zewnętrznymi, przygotowanie rekomendacji dostawcy, weryfikacja narzędzi badawczych (próba, kwestionariusze, raporty)
    • Opracowywanie prezentacji biznesowych w oparciu o różnorodne źródła i raporty rynkowe

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

    • Posiadasz minimum 5-lat doświadczenia w pracy w agencji badawczej, strategicznej/konsultingowej lub w dziale badawczo-analitycznym,
    • Masz doświadczenie w zarządzaniu projektami badań marketingowych, planowaniu i organizacji,
    • Swobodnie prowadzisz rozmowy biznesowe, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne,
    • Znasz techniki badań marketingowych (ilościowe i jakościowe) i umiesz dobrać odpowiednią metodę do problemu badawczego,
    • Potrafisz definiować cele, syntetyzować informacje i przekazywać rekomendacje,
    • Twoje umiejętności prezentacyjne pozwalają na skuteczne komunikowanie się z szerokim gronem odbiorców na szczeblu managerskim,
    • Pracujesz samodzielnie i nie boisz się podejmować decyzji,
    • Z entuzjazmem podchodzisz do nowych wyzwań i wierzysz, że wszystko da się zrobić,
    • Jesteś proaktywny, wychodzisz z inicjatywą i terminowość to dla Ciebie priorytet
    • Sprawnie posługujesz się j. angielskim – min. poziom B2.

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    • Realizację ciekawych projektów w Grupie oraz dla jednostek biznesowych Grupy Eurocash,
    • Pracę w zespole ekspertów, którzy chętni dzielą się wiedzą i czerpią satysfakcję z codziennych wyzwań,
    • Umowę o pracę i premię roczną,
    • Niezbędne narzędzia i możliwość elastycznego rozpoczęcia dnia pracy (między 7:00 a 10:00),
    • Hybrydowy system czasu pracy (3 dni pracy z biura, 2 dni pracy zdalnej),
    • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników,

    Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności. U nas liczą się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse.