• Wszystkie ofertyKomornikiFinanseKsięgowośćMł. Księgowa/Księgowy
    Mł. Księgowa/Księgowy
    new
    Finanse
    Eurocash S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Ms office
    księgowość

    Opis stanowiska

    📍 Komorniki k. Poznania

    Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i  wyrobów tytoniowych (FMCG).

    JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

    • Rozliczanie wyciągów bankowych od klientów.

    • Analiza rozrachunków i uzgadnianie sald z kontrahentami.

    • Współpraca z wewnętrznymi działami serwisowymi (windykacja, dział prawny, skarbiec).

    • Analiza i uzgadnianie kont.

    • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

    • Posiadasz pierwsze doświadczenie w księgowości,  preferowane w dziale należności.

    • Posiadasz wykształcenie kierunkowe (Finanse i Rachunkowość;  Ekonomia) lub jesteś w trakcie studiów.

    • Masz zdolności analityczne i dobrze czujesz się w świecie cyfr.

    • Możesz pochwalić się znajomością pakietu MS Office, a  szczególnie Excela.

    • Lubisz pracę zespołową, choć chętnie realizujesz zadania  samodzielnie.

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w 6. co do wielkości obrotu  firmie w Polsce, posiadającej 25-letni staż na rynku w branży FMCG.

    • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach  biznesowych.

    • Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie  relacje oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace.

    • Niezbędne narzędzia i elastyczne godziny pracy.

    • Dodatkowo docenimy, jeśli znasz system SAP lub inny system ERP.

    • Znajomość i obsługa spółek z branży FMCG może być Twoim  atutem.

    ODKRYJ NASZE BENEFITY:

    • Dowóz pracowników z Poznania do/z siedziby firmy w Komornikach.

    • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących  pracowników!

    • Karty sportowe
    • Ubezpieczenie na życie
    • Inicjatywy dobroczynne
    • Karty przedpłacone
    • Konkursy Prywatna opieka medyczna
    • Dodatkowe świadczenia socjalne