• Wszystkie ofertyWarszawaMediaDoradca ds. klientów strategicznych – Digital
    Doradca ds. klientów strategicznych – Digital
    Media
    Eurozet

    Eurozet

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    digital
    komuniktywność
    Media
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Grupa Eurozet to wspólny szyld połączonych zespołów Eurozetu i Grupy Radiowej Agory (GRA). Portfolio nowej grupy radiowej tworzy 9 stacji z TOP20 najczęściej słuchanych rozgłośni w Polsce: Radio ZET, Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio, Antyradio, Chillizet, Meloradio i Radio Plus. Grupa Eurozet to także serwisy internetowe, m.in. tokfm.pl, radiozet.pl, antyradio.pl, chillizet.pl, planeta.pl, radiopogoda.pl, zloteprzeboje.pl i rockradio.pl oraz serwis podcastowo-muzyczny Tuba.

    🚀 Doradca ds. klientów strategicznych – Online

    🌍 Miejsce pracy: Warszawa

    💡 Twoje zadania:

    • sprzedaż powierzchni reklamowej w serwisach Grupy Eurozet (Radio Zet, Tuba, TokFm, etc.);
    • rozwijanie współpracy i opieka nad ustaloną grupą domów mediowych oraz aktywne pozyskiwanie nowych współprac z agencjami interaktywnymi;
    • przygotowywanie ofert niestandardowych oraz media planów;
    • obsługa briefów nadesłanych przez agencje;
    • opieka nad prowadzonymi kampaniami i optymalizacja wyników;
    • raportowanie wyników sprzedażowych;
    • stała współpraca z działami spółki – redakcje, butik kreatywny, działy handlowe.

    ✅ Nasze wymagania:

    • min. roczne doświadczenie w sprzedaży w segmencie digital;
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
    • dobra znajomość rynku mediów;
    • znajomość terminologii z obszaru digital;
    • umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • zorientowanie na realizację celów.

    ➡️ Oferujemy:

    • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą;
    • pracę w systemie hybrydowym;
    • zdobycie ciekawego doświadczenia pracując dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce;
    • udział w interesujących i nowatorskich projektach;
    • poszerzanie horyzontów zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
    • prywatną opiekę medyczną;
    • możliwość zamówienia karty sportowej dla Ciebie i osoby towarzyszącej;
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie;
    • dostęp do platformy elearningowej;
    • pakiet zniżek firmowych;
    • program poleceń – możliwość uzyskania nagrody finansowej za skuteczną rekomendację znajomego do pracy;
    • dodatkowe dni wolne od pracy;
    • przyjazną atmosferę pracy.