• Oferty
  • Wszystkie ofertyGrybówLogistykaLogistykaKupiec
    Kupiec
    Logistyka
    FAKRO

    Kupiec

    FAKRO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    FAKRO

    FAKRO

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych. Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    współpraca
    monitorowanie rynku
    negocjacje
    Analityczność
    pozyskiwanie dostawców

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Nowy Sącz

    Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

    • pozyskiwanie dostawców towarów i usług
    • rozwijanie współpracy i prowadzenie negocjacji z dostawcami
    • monitorowanie rynku dostawców i surowców
    • nadzór nad umowami i prowadzoną dokumentacją
    • współpraca ze specjalistami ds. zakupów oraz z działem technicznym

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego
    • doświadczenie na stanowisku związanym z zakupami i negocjacjami
    • komunikatywna znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego
    • umiejętności analityczne oraz negocjacyjne
    • dobra organizacja pracy
    • komunikatywność
    • umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    • szkolenia i możliwość rozwoju
    • kursy językowe
    • dofinansowanie kart sportowych
    • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
    • dofinansowanie opieki medycznej
    • parking pracowniczy
    • bonusy świąteczne
    • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe