• Wszystkie ofertyLimanowaBI & DataSpecjalista ds. Zrównoważonego Rozwoju
    Specjalista ds. Zrównoważonego Rozwoju
    new
    BI & Data
    FAKRO

    FAKRO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    FAKRO

    FAKRO

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych. Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    skuteczna komunikacja
    analiza
    Ms office
    CSR
    ESG
    multitasking
    Angielski

    Opis stanowiska

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych.

    Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Od początku swojej działalności w Polsce i za granicą kierujemy się zasadą społecznej odpowiedzialności. Taka postawa wynika z głębokiej wiary w cztery wartości: rozwój, innowacyjność, odpowiedzialność i wiarygodność. To właśnie one determinują naszą postawę w aspektach takich jak zgodne z prawem zatrudnienie, troska o pracownika, jego rodzinę i zdrowie, dbałość o środowisko naturalne, wsparcie społeczności lokalnych i inicjatyw globalnych, czy wreszcie budowanie dobrych relacji z kontrahentami.

    Miejsce pracy: Nowy Sącz

    Zadania:

    • przygotowanie, prowadzenie i monitorowanie projektów w zakresie zrównoważonego rozwoju
    • realizacja planów strategii zrównoważonego rozwoju, przedstawianie postępów oraz komunikowanie zagrożeń w ich realizacji
    • współtworzenie polityki i strategii oraz wspieranie realizacji celów zrównoważonego rozwoju (SDGs) w całej organizacji
    • monitorowanie regulacji prawnych w zakresie zrównoważonego rozwoju
    • sporządzanie raportów i analiz
    • przeprowadzanie wewnętrznych audytów
    • prowadzenie szkoleń w zakresie zrównoważonego rozwoju
    • udział w zewnętrznych spotkaniach (konferencje, szkolenia) w zakresie trendów odnośnie zrównoważonego rozwoju w biznesie

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (inżynieria środowiska, ochrona środowiska, ekologiczne źródła energii lub pokrewne)
    • doświadczenie zawodowe w obszarze zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska oraz wpływu działalności organizacji na środowisko
    • doświadczenie w zbieraniu i analizie danych oraz w przygotowywaniu raportów
    • wiedza w zakresie zrównoważonego rozwoju, CSR, ESG, śladu węglowego oraz przepisów prawa z tym związanych
    • znajomość międzynarodowych i krajowych współczynników obliczeniowych
    • znajomość przepisów prawa w obszarze Ochrony Środowiska
    • samodzielność, komunikatywność, dokładność i zdolności organizacyjne
    • analityczne myślenie
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    • szkolenia i możliwość rozwoju
    • kursy językowe
    • dofinansowanie kart sportowych
    • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
    • dofinansowanie opieki medycznej
    • parking pracowniczy
    • bonusy świąteczne
    • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe