• Wszystkie ofertyKrakówMarketingMarketingSpecjalista ds. Marketingu
    Specjalista ds. Marketingu
    Marketing
    Falcon Acoustics Hubert Jastrzębski

    Kraków
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    skuteczna komunikacja
    dobra organizacja pracy
    marketing

    Mile widziane

    wordpress
    design
    socialmedia
    Google Analytics
    Google Ads

    Opis stanowiska

    Potrzebujemy, aby kandydat:

    • znał zasady marketingu B2B,
    • potrafił szukać wartości dla klienta firmy i potrafił ją dobrze opisać,
    • chciał zrozumieć problemy z jakimi mierzą się nasi klienci,
    • chciał monitorować postępy swojej pracy poprzez zbieranie danych o ruchu i konwersji,
    • był proaktywny, chciał szukać nowych możliwości pozyskiwania leadów i budowania marki firmy,
    • nie boi się technicznego żargonu i jest gotów nauczyć się podstaw akustyki,
    • był kreatywny i potrafił samodzielnie wymyśleć np. hasła, kreacje reklamowe, nagłówki artykułów, chwytliwe tytuły,
    • potrafił pracować samodzielnie i organizować swoją pracę,
    • posiada doświadczenie w pozyskiwaniu ruchu na stronę www oraz konwertowaniu go na leady,
    • miał lekkie pióro i potrafił przełożyć tekst z akustycznego na ludzki.