• Wszystkie ofertyWarszawaSupportSpecjalista/ka ds. sprzedaży szkoleń - Doradca klienta biznesowego
    Specjalista/ka ds. sprzedaży szkoleń - Doradca klienta biznesowego
    Support
    FIG Polska

    FIG Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Francuski Instytut Gospodarki Polska - firma doradztwa strategicznego oraz organizator elitarnych szkoleń dla kadry zarządzającej z zakresu strategii, finansów, zarządzania efektywnością i umiejętności miękkich z 28-letnim doświadczeniem na rynku polskim.

    Zobacz więcej na: www.figpolska.pl oraz LinkedIn

    Poszukuje:

    Twoje zadania:

    • Aktywna sprzedaż telefoniczna szkoleń.
    • Budowa relacji z klientami poprzez kontakt telefoniczny, mailowy oraz bezpośredni.
    • Zarządzanie wiedzą o klientach z wykorzystaniem systemu CRM.

    Czego oczekujemy?

    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Komunikatywność.
    • Zmysł estetyczny i dbałość o szczegóły.
    • Wysoka motywacja, nastawienie na realizację celów i pełne zaangażowanie.
    • Odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań.
    • Wysoka kultura osobista.
    • Chęć osobistego rozwoju w motywującym otoczeniu.

    Oferujemy

    • Umowa o pracę (także w okresie próbnym - 5 miesięcy) lub inna na życzenie.
    • Możliwość rozpoczęcia pracy o 8.00, 8.30 lub 9.00 (praca od pn. do pt.)
    • Wynagrodzenie zasadnicze, premie miesięczne za wyniki sprzedaży oraz premia roczna.
    • Biuro w dogodnej lokalizacji (łatwy dojazd: SKM, KM, WKD, tramwaj, autobus).

    Benefity

    • Udział w szkoleniach.
    • Spotkania i wyjazdy integracyjne.
    • Prywatna opieka medyczna.
    • Kawa/ herbata.
    • Prezenty świąteczne.
    • Firmowa biblioteka.