• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdyniaInżynieriaInneInżynier Produktu
    Inżynier Produktu
    Inżynieria
    FLOWAIR Sp. z o.o.

    Gdynia
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    CAD 2D
    Ms office
    rysunek techniczny
    Angielski

    Mile widziane

    HVACR

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twoje zadania będą obejmować:

    • zarządzanie zmianami w urządzeniach, prowadzenie zespołu odpowiedzialnego za wypracowanie rozwiązania zmiany w urządzeniach,
    • wsparcie techniczne działu obsługi klienta, koordynacja działań w celu dostarczenia informacji zwrotnej,
    • koordynację działań w zakresie aktualności dokumentacji i jej archiwizacji: DTR, rysunki CAD, opis techniczny, schematy elektryczne i hydrauliczne, wytyczne do wysyłek,
    • uczestnictwo w projektach nowych urządzeń jako człon doradczy,
    • współpracę z innymi działami – w celu przeprowadzania analizy zgłoszeń serwisowych, przekazywania informacji na temat danych produktów, sprawdzania zgodności i realizacji produkcji,
    • współtworzenie księgi produktu.

    Czego oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego technicznego - preferowane: Energetyka, Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Sanitarna,
    • przynajmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • znajomości zagadnień technicznych związanych z wymianą ciepła i wentylacją mechaniczną,
    • umiejętności czytania rysunku technicznego,
    • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (może się zdarzyć potrzeba wsparcia klienta zagranicznego czy analiza angielskojęzycznej dokumentacji),
    • znajomości oprogramowania CAD 2D w stopniu podstawowym,
    • umiejętności komunikacji i pracy w zespole,
    • poczucia odpowiedzialności i przejmowania inicjatywy w zakresie powierzonych zadań,
    • umiejętności planowania i organizacji czasu pracy.

    Mile widziane:

    • znajomość procesów obróbki powietrza i mechanizmów za nimi stojących,
    • ogólna wiedza techniczna w zakresie urządzeń HVACR,
    • ogólna wiedza techniczna w zakresie instalacji sanitarnych,
    • ogólna wiedza w zakresie instalacji elektrycznych,
    • znajomość Dyrektywy LVD, normy EN 60335,
    • znajomość zasady działania układów hydraulicznych i chłodniczych.

    Co my możemy zaoferować Tobie:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B, w firmie o ugruntowanej pozycji - działamy na rynku już od 20 lat,
    • możliwość wykonania uprawnień (między innymi SEP, praca na wysokości),
    • możliwość wykupienia pakietu medycznego, grupowego ubezpieczenia czy karty multisport na preferencyjnych warunkach,
    • skrupulatnie  przygotowane wdrożenie - na ten czas zapewnimy Ci wsparcie opiekuna, który pomoże Ci odnaleźć się w naszej organizacji i w Twoich obowiązkach,
    • możliwość rozwoju zawodowego i pozyskiwanie kolejnych umiejętności,
    • możliwość aktywnego udziału w rozwoju produktów firmy,
    • możliwość pracy zdalnej 4 dni w miesiącu,
    • atrakcyjne środowisko pracy w nowym biurze - nowoczesny, a zarazem industrialny wystrój, przestronne pokoje, komfortowe sale spotkań, przytulna przestrzeń kuchenna z jadalnią i tarasem.
    2 588 - 3 105 USD

    Umowa o pracę

    B2B