Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

International Comodity Trader
new
Sales
Foodcom S.A.

Warszawa
9 000 - 14 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
9 000 - 14 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową działającą w branżach Food, Animal Nutrition, Industrial oraz FMCG. Stawiamy na pasję, motywację, współpracę i zaufanie. Jeśli poszukujesz pracy pełnej satysfakcjonujących wyzwań i rozwoju, to czekamy na Ciebie!

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Angielski
Opis stanowiska

W zależności od doświadczenia może zostać zaoferowane stanowisko Junior/Mid/Senior.

Obowiązki

  • Nawiązywanie, rozwijanie i utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi i potencjalnymi klientami B2B
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Nadzór nad zawartymi kontraktami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Koordynacja działań sprzedażowych z kierownictwem sprzedaży, księgowością i logistyką.

Wymagane umiejętności i doświadczenie

  • Doświadczenie w handlu międzynarodowym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientami
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dynamiczność i konsekwencja w działaniu
  • Nastawienie na wyniki
  • Silna motywacja, kreatywność i zdyscyplinowanie
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office

Mile widziana:

  • Znajomość innych języków obcych, w szczególności chińskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, hiszpańskiego i francuskiego
  • Doświadczenie w branży FMCG, surowców spożywczych, chemicznych, paszowych lub pokrewnej

Co oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie zasadnicze + wysoka prowizja, która stanowi 10% od wygenerowanego zysku netto).
  • Dopłata do prywatnej opieki medycznej oraz zajęć sportowych FitProfit
  • Spotkania integracyjne, m.in. piwne piątki, wyjścia zespołowe
  • Szkolenia wdrożeniowe oraz możliwość rozwoju umiejętności sprzedażowych pod okiem Buddiego, który jest doświadczonym handlowcem z wieloma sukcesami sprzedażowymi na koncie
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji na rynku
  • Biuro zlokalizowane w sercu Warszawy (Rondo Daszyńskiego)
9 000 - 14 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP

Brutto miesięcznie - UZ