• Wszystkie ofertySzczecinZdrowieOpieka medycznaLekarz psychiatra/rezydent (dzieci i młodzież, dorośli)
    Lekarz psychiatra/rezydent (dzieci i młodzież, dorośli)
    Zdrowie
    Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju

    5 176 - 6 470 USDBrutto miesięcznie - UoP
    64 - 90 USDNetto miesięcznie - B2B
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    zaangażowanie
    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Jesteśmy renomowaną placówką medyczną specjalizującą się w opiece psychologicznej i zdrowiu psychicznym. Poszukujemy lekarza psychiatry specjalisty (dorośli lub dzieci i młodzież) lub lekarza w trakcie specjalizacji dzieci i młodzieży, który dołączy do naszego zespołu Centrum Zdrowia Psychicznego w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom z różnorodnymi potrzebami zdrowotnymi.

    Działamy z ramienia NFZ oraz komercyjnie.

    Oferujemy

    • Dowolną formę umowy (UoP, UZ, B2B)
    • Wynagrodzenie uzależnione od Twoich oczekiwań
    • Możliwość pracy w dynamicznym i wspierającym środowisku
    • Współpracę z zespołem wykwalifikowanych specjalistów
    • Bogatą bazę pacjentów i możliwość rozwoju własnej praktyki
    • Elastyczne godziny pracy, które można dostosować do własnego planu
    • Nowoczesne zaplecze diagnostyczne i terapeutyczne
    • Pełen grafik pacjentów
    • Możliwość pracy zdalnej

    Wymagania

    • Wykształcenie medyczne, w trakcie lub po ukończonej specjalizacji z zakresu psychiatrii
    • Licencja do wykonywania zawodu lekarza
    • Doświadczenie w pracy z pacjentami z różnymi zaburzeniami psychicznymi
    • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikacji interpersonalnej
    • Zaangażowanie w rozwijanie własnej wiedzy i umiejętności

    Obowiązki

    • Diagnozowanie i leczenie pacjentów z różnymi zaburzeniami psychicznymi
    • Opracowywanie planów terapeutycznych i monitorowanie postępów
    • Współpraca z innymi specjalistami w ramach zespołowego podejścia do opieki zdrowotnej
    • Prowadzenie konsultacji oraz udzielanie wsparcia pacjentom i ich rodzinom

    Jeśli jesteś zaangażowanym i empatycznym psychiatrą, gotowym do pracy w profesjonalnym zespole i dbania o dobro pacjentów, zapraszamy do aplikowania!

    5 176 - 6 470 USD

    Umowa o pracę

    64 - 90 USD

    B2B