• Wszystkie ofertyŚroda WielkopolskaZdrowieOpieka medycznaPsycholog dzieci i młodzieży
    Psycholog dzieci i młodzieży
    new
    Zdrowie
    Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju

    1 941 USDBrutto miesięcznie - UoP
    18 - 20 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    zaangażowanie
    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Do Ośrodka Środowiskowej Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej Dzieci i Młodzieży poszukujemy psychologa dla dzieci i młodzieży do 21 roku życia. Działamy z ramienia NFZ oraz komercyjnie.

    Twój zakres obowiązków

    • Pomoc w dokonywaniu zmian w życiu pacjentów
    • Prowadzenie sesji diagnostycznych i testów m.in. CDI-2, CISS
    • Prowadzenie konsultacji psychologicznych
    • Prowadzenie terapii indywidualnej oraz grupowej

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (tytuł magistra psychologii)
    • Roczny staż pracy z dziećmi i młodzieżą
    • Wysoka kultura osobista, empatia i zrozumienie

    Oferujemy

    • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie lub Kontrakt B2B
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
    • Pełen grafik pacjentów (NFZ i Komercja)
    • Superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii
    • Dostęp do materiałów, testów psychologicznych
    • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy
    • Karta Multisport, szkolenia i spotkania zespołu
    1 941 USD

    Umowa o pracę

    18 - 20 USD