• Wszystkie ofertyWrocławZdrowieOpieka medycznaPsycholog kliniczny
    Psycholog kliniczny
    Zdrowie
    Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju

    3 105 USDBrutto miesięcznie - UoP
    36 - 41 USDNetto miesięcznie - B2B
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    empatia
    zaangażowanie
    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Do Ośrodka Środowiskowej Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej Dzieci i Młodzieży poszukujemy psychologa klinicznego dla dzieci i młodzieży do 21 roku życia. Działamy z ramienia NFZ oraz komercyjnie. Możliwość pracy w części zdalnie.

    Twój zakres obowiązków

    • Pomoc w dokonywaniu zmian w życiu pacjentów
    • Prowadzenie sesji diagnostycznych i testów
    • Prowadzenie konsultacji psychologicznych

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (tytuł magistra psychologii)
    • Ukończenie 5-letniej specjalizacji dyplomowej lub w trakcie
    • Roczne doświadczenie w pracy klinicznej z dziećmi i młodzieżą
    • Wysoka kultura osobista, empatia i zrozumienie

    To oferujemy

    • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie lub Kontrakt B2B
    • Wynagrodzenie uzależnione od Twoich oczekiwań oraz elastyczne godziny pracy
    • Pełen grafik pacjentów
    • Superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii
    • Dostęp do materiałów, testów psychologicznych
    • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy
    • Karta Multisport, szkolenia i spotkania zespołu
    3 105 USD

    Umowa o pracę

    36 - 41 USD

    B2B