Oferty
Performance Media Specialist
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

Microsoft Office Excel

performance marketing

kampanie Google

media

Google Analytics

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

👉 JESTEŚMY RÓŻNI RAZEM

👉 JESTEŚMY FREUNDSCHAFT

Wierzymy, że z różnic powstają lepsze platformy, content, design, performance i experience, a komunikacja to otwieranie się na innych.

Otwórz się na Freundschaft!

Do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Performance Media Specialist

Zakres obowiązków:

  • planowanie oraz koordynacja kampanii digitalowych w obszarze Performance/eCommerce
  • realizacja i optymalizacja kampanii w narzędziach: Google Ads / Meta Ads / TikTok Ads
  • Tworzenie media planów i rekomendacja działań mediowych w odniesieniu do KPI
  • comiesięczne raportowanie wyników działań,
  • Współpraca z innymi działami oraz zarządzanie nowymi i bieżącymi projektami

Oczekiwania:

  • doświadczenie w realizowaniu kampanii Google/Meta
  • znajomość Google Analytics / Google Tag Manager
  • podstawowa znajomość Looker Studio [dawniej: Google Data Studio]
  • dobra znajomość Excela/Google Sheets
  • analityczne myślenie

Mile widziane:

  • doświadczenie komercyjne
  • szkolenia / internetowe rewolucje
  • DIMAQ
  • certyfikaty Google Ads [skillshop]
  • wiedza z zakresu digital marketingu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się agencji reklamowej obsługującej największych reklamodawców w Polsce
  • możliwość uczenia się od najlepszych i stworzenia indywidualnej ścieżki kariery w Grupie Freundschaft
  • dużą samodzielność, lecz także wsparcie zespołu profesjonalistów z wielu dziedzin marketingu
  • pracę w systemie hybrydowym
  • przyjazną atmosferę pracy w miejscu, w którym wszyscy jesteśmy na "Ty", ścieżka decyzyjna jest krótka, a zamiast skomplikowanych procedur stawiamy na efektywność
  • Inicjatywy wellbeingowe (dofinansowanie do konsultacji psychologicznych, workation, zajęcia relaksacyjne w biurze) oraz pakiet benefitów (LuxMed, MultiSport).