• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPrawoEkspert ds. rozwoju produktu
    Ekspert ds. rozwoju produktu
    new
    Prawo
    fTeam Recruitment

    Warszawa
    4 144 - 5 181 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja
    finanse
    konsultant

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Dla naszego Klienta, czołowego gracza z branży finansowej, który zajmuje się systemem płatności bezgotówkowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Starszy specjalista ds. rozwoju produktu.

    Twój zakres obowiązków

    • Koordynowanie współpracy z partnerami (banki, integratorzy płatności) w zakresie wdrożeń nowych produktów oraz rozwoju już istniejących (płatności zbliżeniowe, płatności przez telefon, płatności internetowe),
    • Analiza biznesowa potrzeb klienta (w tym analiza funkcjonalna oraz wstępna analiza techniczna),
    • Analiza uwarunkowań prawnych i regulacyjnych,
    • Przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz zarządzanie procesem archiwizacji dokumentacji,
    • Współpraca z partnerami biznesowymi obecnymi w procesie realizacji płatności, w tym z oddziałami firmy z innych krajów,
    • Nadzorowanie procesu zmian rozwojowych w produktach,
    • Ścisła współpraca z działem IT oraz działami prawnymi.

    Wymagania pracodawcy

    • Zdolność do rozumienia i jasnego komunikowania złożonych koncepcji technicznych oraz zagadnień implementacyjnych,
    • Około 5 lat doświadczenia w podobnej roli oraz w branży finansowej,
    • Wiedza z obszaru regulacji i ustawodawstwa z zakresu produktów finansowych/płatności mobilnych i internetowych,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
    • Umiejętność budowania pozytywnych relacji,
    • Bardzo dobre kompetencje w zakresie zarządzanie projektami i koordynowania współpracy w złożonym środowisku wielu partnerów,
    • Wysoka kultura osobista, otwartość, relacyjność, samodzielność i obowiązkowość,
    • Możliwość dojazdu do biura trzy razy w tygodniu.

    Pracodawca oferuje

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Premia roczna,
    • Prywatna opieka medyczna firmy Luxmed,
    • Grupowe ubezpieczenie na życie,
    • Możliwość przystąpienia do PPK,
    • Finansowane zajęcia z języka angielskiego oraz dostęp do platformy Udemy,
    • Możliwość skorzystania z dodatków w Benefit System (pakiet rekreacyjno-sportowy Multisport),
    • Praca hybrydowa.
    4 144 - 5 181 USD