• Wszystkie ofertyZielonkaInneMentor/ka grupy (dla dzieci i młodzieży)
    Mentor/ka grupy (dla dzieci i młodzieży)
    Inne
    Fundacja Społeczeństwo

    Zielonka
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Poszukujemy wyjątkowych osób do pracy z dziećmi i młodzieżą w naszych placówkach stacjonarnych w Warszawie! Idealny kandydat powinien posiadać doświadczenie w facylitacji procesów grupowych oraz emocjonalną inteligencję, która pozwala na zrozumienie i wsparcie każdego uczestnika. Twoim zadaniem będzie tworzenie i prowadzenie angażujących, inspirujących zajęć, które będą wspierać rozwój osobisty i społeczny uczestników.

    Jeżeli naprawdę cieszy Cię praca z młodymi ludźmi i chcesz tworzyć dla nich niezapomniane i budujące doświadczenia, dołącz do naszego zespołu! Czekamy na Twoje zgłoszenie.

    Zapraszamy Cię, jeśli:

    • Rozumiesz jak funkcjonuje grupa – szanujesz wolność i niezależność każdej osoby, a jednocześnie umiesz zatroszczyć się o wszystkich uczestników,
    • Potrafisz planować aktywność razem z grupą i widzisz w tym wartość – wysłuchasz potrzeb i pomysłów, a przy tym zadbasz o realizację obowiązkowych punktów dnia,
    • Komunikacja to Twoja mocna strona – wiesz, jak się dogadać, umiesz aktywnie słuchać i jednocześnie potrafisz stawiać granice,
    • Pracowałaś/eś z dziećmi lub młodzieżą – nie raz i nie dwa byłaś/eś wychowawcą, a może masz doświadczenie w harcerstwie lub studiujesz pedagogikę?
    • Prowadzenie naprawdę fajnych integracji to Twoja mocna strona – zależy nam, żeby było porywająco, ciekawie, radośnie i żebyś na serio to lubił/a,

    Co oferujemy?

    • Przestrzeń do ekspresji siebie – jesteśmy otwarci na Ciebie i Twoje inspiracje,
    • Pracę wśród życzliwych i wspierających osób – stawiamy na relacje i dobrą atmosferę, mówimy sobie po imieniu i dużo rozmawiamy,
    • Wpływ i sprawczość – Twoje pomysły i rozwiązania potraktujemy na serio,
    • Szansę na dalszą współpracę w tym, bądź innym projekcie – ciągle powiększamy nasz zespół i poszukujemy wyjątkowych ludzi,
    • Udział w zmianie społecznej i pracę z ludźmi, którym naprawdę zależy – jesteśmy marzycielami i chcemy zmieniać świat edukacji z energią i rozmachem!

    📍 Warszawa

    1 164 - 1 811 USD

    Dowolna