• Wszystkie ofertyKatowiceSprzedażSprzedażDoradca biznesowy sieci telekomunikacyjnej
    Doradca biznesowy sieci telekomunikacyjnej
    new
    Sprzedaż
    GRH Group

    GRH Group

    2 088 - 4 438 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    telekomunikacja

    sprzedaż B2B

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Doradca Biznesowy w Sieci Telekomunikacyjnej

    Lokalizacja: cała Polska/ praca zdalna

    Forma zatrudnienia: Umowa B2B

    Wynagrodzenie: 10 000 - 20 000 zł brutto

    Nasz klient poszukuje doświadczonych i ambitnych osób na stanowisko Doradcy Biznesowego. Dołącz do zespołu i wspólnie buduj przyszłość nowoczesnej telekomunikacji!

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż mobilnych usług telekomunikacyjnych: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z istniejącymi.
    • Kompleksowa obsługa klienta biznesowego: Wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy, zapewniając najwyższy poziom satysfakcji klientów.
    • Przygotowywanie ofert i negocjacje biznesowe: Tworzenie atrakcyjnych ofert dopasowanych do potrzeb klientów oraz prowadzenie skutecznych negocjacji.
    • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych: Osiąganie i przekraczanie celów sprzedażowych, wspierających rozwój firmy.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży B2B, w branży telekomunikacyjnej
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji i przygotowywania ofert handlowych
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • Proaktywność i samodzielność w działaniu
    • Znajomość rynku telekomunikacyjnego

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 10 000 - 20 000 zł brutto
    • Elastyczną formę zatrudnienia na podstawie umowy B2B
    • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca
    • Wsparcie merytoryczne i szkolenia podnoszące kwalifikacje

    Jeśli jesteś osobą z pasją do sprzedaży, lubisz wyzwania i chcesz pracować w innowacyjnej branży telekomunikacyjnej, prześlij nam swoje CV na adres: k.marczyk@grhpolska.com Czekamy na Twoją aplikację!

    Dołącz do zespołu i rozwijaj swoją karierę w telekomunikacji!

    2 088 - 4 438 USD

    B2B