• Wszystkie ofertyGdańskMarketingMarketingStarszy Specjalista ds. Marketingu Marki KIA / Gdańsk
    Starszy Specjalista ds. Marketingu Marki KIA / Gdańsk
    Marketing
    Grupa Plichta

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy
    Digital marketing
    programy graficzne

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Kreowanie i realizacja działań marketingowych dla wiodącej marki na rynku motoryzacyjnym
    • Współtworzenie oraz wdrażanie kampanii w kanałach online i offline
    • Tworzenie oraz publikacja treści w mediach społecznościowych
    • Administracja stron internetowych
    • Organizacja eventów i akcji promocyjnych
    • Współpraca z agencjami reklamowymi
    • Opracowywanie analiz efektywności i raportów budżetowych

    Nasze wymagania

    • Udokumentowane min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi i innymi usługodawcami
    • Znajomość narzędzi digital marketingu
    • Skuteczność we wdrażaniu własnych pomysłów i realizacji przyjętych celów
    • Znajomość programów graficznych
    • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

    To oferujemy

    • Ciekawą, kreatywną i stabilną pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji, lidera w swojej branży
    • Szkolenia branżowe
    • Umowę B2B
    • Atrakcyjne wynagrodzenie