• Wszystkie ofertyRzeszówSupportPracownik Biura Obsługi Klienta e-commerce
    Pracownik Biura Obsługi Klienta e-commerce
    Support
    GT GROUP TOMASZEK

    Rzeszów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta
    doradztwo
    przyjmowanie zamówień
    Realizacja zamówień
    współpraca

    Opis stanowiska

    Ogólnopolska firma GT Group Tomaszek Sp. z o.o., działająca w branży sprzętu AGD oraz mebli kuchennych poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

    Oczekiwania:

    • Minimum półroczne doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
    • bardzo dobra obsługa komputera w tym pakietu Office
    • dokładność skrupulatność, dbałość o szczegóły
    • dobra organizacja czasu pracy
    • umiejętność w pracy w zespole
    • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
    • znajomość platformy Allegro oraz BaseLinker będzie dodatkowym atutem
    • znajomość asortymentu produktowego AGD, RTV i IT będzie dodatkowym atutem

    🔝 Zakres obowiązków:

    • kompleksowa obsługa klienta telefoniczna, mailowa
    • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
    • przyjmowanie realizowanie zamówień, wystawianie dokumentów sprzedażowych
    • kontrola płynności realizacji zamówień w sklepie internetowym
    • współpraca z działem magazynowym oraz działem reklamacji

    💎 Co oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • pracę w młodym, sympatycznym zespole
    • możliwość rozwoju
    • stałe podnoszenie kompetencji

    🏢 Miejsce pracy: Łańcut

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego.