• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingCreatives and Project Coordinator
    Creatives and Project Coordinator
    Marketing
    Havas Creative Network

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    design
    Optymalizacja Procesów
    zarządzanie projektami
    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Havas Creative Network - specjalizujemy się w akcjach aktywnie angażujących konsumentów w świat marek. Opracowujemy kompleksowe kampanie komunikacyjne, a naszymi głównymi kompetencjami są: experience marketing, shopper i retail marketing oraz graphic & design. Jesteśmy też wielokrotnym zdobywcą nagród w konkursach branżowych.

    Szukamy osoby, która z jednej strony będzie świetnym koordynatorem pracy całego Teamu Kreatywnego, a z drugiej strony - wraz ze wsparciem działu Client Service będzie trzymać rękę na sprawnym przebiegu pracy na projektach kreatywnym.

    Zadania, które na Ciebie czekają to m.in:

    • Planowanie pracy kreacji i przydzielanie teamów do tasków
    • Weryfikacja i koordynacja pracy między działami.
    • Planowanie zastępstw na czas urlopów (w porozumieniu z Creative Director).
    • Kontakt z freelancerami (umowy, rozliczenia, negocjacje).
    • Prowadzenie statusów obłożenia kreacji (statusy z accountami).
    • Dbanie o budżet projektu (kosztorysy, rentowność).

    Co musisz umieć, by usłyszeć od nas IT’S A PERFECT MATCH:

    • Masz w sobie dużo pozytywnej energii, potrafisz wspierać zespół, a co najważniejsze – lubisz ludzi.
    • Posiadasz 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w pokrewnej branży.
    • Potrafisz skutecznie planować i układać projekty.
    • Mile widziane doświadczenie w egzekucji kampanii 360 (produkcje TV, produkcja kampanii digitalowych, social media, współpraca z influencerami, kapanie B2C/B2B).
    • Potrafisz pracować w wielu projektach jednocześnie.
    • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.
    • Potrafisz pracować z wieloma interesariuszami z różnych zespołów (kreacja, strategia, IT, zewnętrzni podwykonawcy).