• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażPraca w sklepieKonsultant - Sprzedawca Warszawa
    Konsultant - Sprzedawca Warszawa
    Sprzedaż
    Hebe - Jeronimo Martins

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Hebe jest częścią globalnej spółki, ale wszystko od konceptu po logistykę budujemy w naszej siedzibie. Docenimy Twoje pomysły i wiedzę bo chcemy budować biznes w oparciu o ludzi i ich zaangażowanie. Dołącz do jednego z naszych hebest zespołów!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    branża kosmetyczna

    obsługa klienta

    Opis stanowiska

    POZNAJ NAS I TWOJE PRZYSZŁE OBOWIĄZKI

    KONIEC Z CV! Dla nas liczysz się TY, a nie to, co robiłaś/eś wcześniej! Skorzystaj z innowacyjnej rekrutacji i dołącz do nas! Dla nas piękno to Ludzie!

    Tak może wyglądać Twoja praca

    • doradzenie klientom w doborze kosmetyków i obsługa przy kasie
    • zajmowanie się towarem: przyjmowanie, wykładanie oraz dokładanie na półki
    • kompletowanie paczek sklepu internetowego
    • zdobywanie wiedzy produktowej podczas godzin pracy

    Wspólnie z naszymi zespołami przygotowaliśmy interaktywną grę video, dzięki której poznasz realia naszej pracy, koleżanki i kolegów z drogerii oraz przygotowane przez nich zadania. Dzięki temu od razu uzyskasz informację zwrotną na temat swoich silnych stron w branży sprzedażowej.

    NASZE WYMAGANIA I OFEROWANE BENEFITY

    Na początek wystarczy, jeśli:

    • lubisz pracę z ludźmi,
    •  jesteś otwarty/a na doradzanie klientom,
    • angażujesz się w powierzoną pracę,
    • interesujesz się kosmetykami.

    Na to możesz liczyć:

    • umowa o pracę bez okresu próbnego, a już po 18 miesiącach umowę na stałe!
    • Kafeteria Benefitów, gdzie samodzielnie wybierzesz interesujące Cię propozycje. Do wyboru mamy m.in. bony do znanych portali i sklepów odzieżowych, elektronicznych, restauracji i punktów rekreacyjnych.
    • Karta Multisport PLUS (50 zł/2 miesiące), która uprawnia do wejść do siłowni, basenu lub sauny nawet kilka razy dziennie!
    • Premia zespołowa za dobre wyniki sprzedażowe
    • Możliwość ubezpieczenia na życie
    • Szkolenia dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb – co roku możesz wybrać dla siebie szkolenie z pośród pakietu 36 tematów
    • Możliwość szybkiego rozwoju – aż 80% osób w Hebe awansuje wewnętrznie i to już nawet po 11 miesiącach pracy