Oferty
Specjalista ds. Marketingu Internetowego
SEO

Chorzów
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

Facebook Ads

Whitepress

Canva

SEO

Analytics

Google Ads

język angielski

Senuto/Ahrefs

Opis stanowiska

  • umowa na zastępstwo (+-2 lata)
  • 7-8 tys. brutto PLN

Posiadasz doświadczenie w reklamowaniu w wyszukiwarkach internetowych oraz optymalizacji i pozycjonowaniu stron? Zajmujesz się ruchem na stronie i performance marketingiem? DO WHAT YOU LOVE. W ifm będziesz pracować nad rozwiązaniami digital marketingu mającymi realny wpływ na pozycję naszej marki w wyszukiwarkach.

Co będziesz u nas robić?

  • Tworzyć, prowadzić i optymalizować kampanie Facebook Ads, Google Ads,
  • Analizować skuteczność prowadzonych działań i kampanii,
  • Optymalizować stronę pod kątem SEO,
  • Współpracować z innymi działami wewnątrz firmy, z agencjami marketingowymi, copywriterami.
  • Tworzyć materiały na social media i na potrzeby wewnętrzne firmy,
  • ale nie tylko. Nie trzymamy się sztywnych ram. W ifm będziesz mieć możliwość wniesienia własnych pomysłów. Współpracujemy, by wspólnie osiągać cele. Nasza firma to miejsce, gdzie każdy głos jest ważny a podstawą jest komunikacja.

Czego wymagamy?

  • 2-letniego doświadczenia w prowadzeniu kampanii reklamowych: Google Ads oraz w systemie Meta (praktyczna wiedza i umiejętności),
  • praktycznej znajomości narzędzi: Google Ads i Analytics, Facebook Ads (Meta), Senuto/Ahrefs, Whitepress, Google Search Console,
  • codziennej aktywnej komunikacji w języku angielskim (w mowie i piśmie),
  • otwartości i zaangażowania.

Co oferujemy?

  • Lekcje angielskiego z native speakerem,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • System kafeteryjny,
  • Udział w szkoleniach i konferencjach,
  • Możliwość pracy zdalnej 6 dni w miesiącu,
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin,
  • Benefity pieniężne.

Jeżeli SEA, SEM i SEO to Twoje mocne strony, dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności razem z nami! Spotkajmy się, aplikuj już teraz!

Rekrutacja dwuetapowa:

  1. Spotkanie kwalifikacyjne, podczas którego poprosimy Cię o zaprezentowanie swojej wiedzy i umiejętności.
  2. Zadanie – krótki plan strategii marketingowej.