• Wszystkie ofertyKrakówHoReCaGastronomiaPracownik/Pracowniczka Bistro i Sklepiku Szwedzkiego (3/4 etatu), IKEA Retail, Kraków
    Pracownik/Pracowniczka Bistro i Sklepiku Szwedzkiego (3/4 etatu), IKEA Retail, Kraków
    HoReCa
    IKEA Retail Sp. z o.o.

    Kraków
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    gastronomia

    Opis stanowiska

    Jeździsz do sklepu IKEA na obiad? Dostrzegasz potrzeby innych, zanim oni je zauważą? Wyśmienicie! Do naszego zespołu w Restauracji i Bistro IKEA szukamy ludzi, którzy lubią, kiedy dużo się dzieje, chętnie zdobywają nową wiedzę i chcą, by ich praca sprawiała radość innym. Tutaj, w sklepie w Krakowie, możesz spróbować wszystkiego!

    TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA:

    ·       przygotowywanie posiłków oraz przekąsek w Bistro IKEA,

    ·       dbanie o zadowolenie klientów Bistro IKEA,

    ·       dbanie o atrakcyjną prezentację menu,

    ·       obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,

    ·       obsługa klientów w Sklepiku Szwedzkim,

    ·       dbanie o czystość i porządek swojego miejsca pracy,

    ·       praca w trybie zmianowym - w dni robocze, soboty oraz niedziele handlowe.

    O TOBIE:

    ·       lubisz pracę z klientami,

    ·       dobrze czujesz się w pracy w zespole,

    ·       jesteś otwarty/-a na ludzi i z łatwością nawiązujesz kontakty,

    ·       znasz język polski na poziomie komunikatywnym,

    ·       masz gotowość do pracy fizycznej,

    ·       masz gotowość do pracy na 3/4 etatu,

    ·       posiadasz aktualną książeczkę badań sanitarno-epidemiologicznych (mile widziane).

    W IKEA MAMY DLA CIEBIE:

    ·       umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, przedłużaną następnie na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie przełożonego,

    ·       restaurację pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 1,40 zł,

    ·       15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,

    ·       rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,

    ·       kartę Multisport,

    ·       dodatkowe wynagrodzenie za każdą godzinę przepracowaną w nocy lub w weekend,

    ·       punkty do wydania w kafeterii np. na kino, zakupy, restauracje, wycieczki,

    ·       darmowy dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych,

    ·        przelew, kartę upominkową IKEA lub kartę przedpłaconą na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, urodzenia/przysposobienia/przyjęcia na wychowanie dziecka Pracownika,

    ·       26 (zamiast ustawowych 20) dni urlopu na start dla wszystkich, po podpisaniu umowy na czas nieokreślony,

    ·       dodatkowe dni wolne urlopu ojcowskiego IKEA z okazji narodzin lub adopcji dziecka,

    ·       premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,

    ·        prywatny plan emerytalny (PPE),

    ·       ubezpieczenie na życie (NNW),

    ·       kredyt 0% na zakupy w IKEA,

    ·       Program Wsparcia Pracownika: dostęp do konsultacji ze specjalistami w ramach wsparcia osobistego, prawnego, finansowego i zdrowotnego (Infolinia 24/7 oraz indywidualne sesje)

    ·       grafiki przekazywane z wyprzedzeniem.

    Czujesz, że to praca dla Ciebie?

    Zajrzyj do sekcji Najczęstsze pytania, sprawdź więcej szczegółów o rekrutacji i aplikuj na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy

    W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca… znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy mają zapewnione równe szanse. Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś!