• Wszystkie ofertyPoznańConsultingProduct & Innovation Analyst
    Product & Innovation Analyst
    Consulting
    Innovatika

    Innovatika

    1 424 - 1 683 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    digital
    research
    analiza
    dobra organizacja pracy
    product
    Angielski
    praca w grupie

    Mile widziane

    finanse

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twoja rola

    Jesteśmy agencją innowacji, która realizuje projekty z zakresu budowy produktów, usług i biznesów: od analiz rynkowych, badań z użytkownikami, kreowania pomysłów, poprzez tworzenie modeli biznesowych i wymagań produktowych, aż po tworzenie UX/UI i wdrożenia rynkowe. W zależności od potrzeb klienta realizujemy tylko punktowe zadania lub kompleksowo odpowiadamy za wszystkie aspekty powstawania nowych przedsięwzięć.

    Wierzymy, że różnorodność jest kluczem do innowacji. Każda z osób w Innovatice wnosi unikalne doświadczenia i perspektywy, które sprawiają, że wspólna praca ma sens. Dzięki zróżnicowanym punktom widzenia i efektywnej współpracy, już od wielu lat wprowadzamy innowacje dla firm z branży finansowej, fmcg, i gospodarki cyfrowej.

    Poszukujemy osoby, która razem z nami będzie budować zachwycające produkty i usługi jako Product & Innovation Analyst.

    Twój zakres odpowiedzialności:

    • Będziesz wspierać ekspertów dziedzinowych, odpowiadając za pojedyncze strumienie prac lub produkty/funkcjonalności
    • Wspólnie będziemy budować strategie go-to-market, propozycje wartości dla użytkowników oraz kształtować nowe modele biznesowe
    • Przeprowadzisz sporo researchy i odnajdziesz wiele benchmarków
    • Będziesz współprowadzić warsztaty kreatywne z klientem lub użytkownikami
    • Zajmiesz się koordynacją pracy osób zaangażowanych w dany etap projektu oraz współpracą z zewnętrznymi ekspertami i dostawcami
    • Będziesz monitorować trendy technologiczne, socjologiczne i kulturowe

    Nasze wymagania:

    • Około 2 lat doświadczenia w pracy związanej z budowaniem produktu/ produktów cyfrowych lub w projektowaniu i wdrażaniu innowacji
    • Silne umiejętności analityczne, wyciągania wniosków i rozwiązywania problemów w połączeniu z umiejętnością opracowywania skutecznych rozwiązań
    • Proaktywność i umiejętność dostarczania dopracowanych produktów prac w niejednokrotnie wymagających terminach
    • Bardzo dobra komunikatywność, umożliwiająca otwarte dyskusje z zespołem projektowym i klientem
    • Rzetelność w działaniu i dobra organizacja własnej pracy
    • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego (B2+) w mowie i piśmie
    • Mile widziane doświadczenie w budowaniu produktów cyfrowych od podstaw (from scratch) i zainteresowanie światem finansów

    Nasza oferta

    • Wynagrodzenie: 5500 - 6500 PLN netto w przypadku kontraktu B2B, zależnie od doświadczenia
    • Możliwość całkowitej pracy zdalnej - sam(a) decydujesz skąd chcesz pracować
    • Narzędzia do pracy: MacBook, Google Workspace, Miro, MS Office, ClickUp
    • Dofinansowanie do karty Multisport i prywatnej opieki zdrowotnej Medicover
    • Transparentny system rozwojowy obejmujący osiąganie celów, na które masz realny wpływ
    • Cykliczne szkolenia z różnych dziedzin w myśl naszej wartości ‘Never stop learning’
    • Duża autonomia - nie lubimy micromanagementu, jesteśmy otwarci na nowe pomysły i chętnie je wspólnie z Tobą przetestujemy
    • Płaska struktura i szybka ścieżka decyzyjna - nie będziesz czekać na kilkanaście approvali
    1 424 - 1 683 USD

    B2B