• Wszystkie ofertyPoznańLogistykaKurierKurier/Przewoźnik InPost Oddział Własny
    Kurier/Przewoźnik InPost Oddział Własny
    Logistyka
    InPost

    InPost

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Wiszenie na telefonie? Krążenie po mieście? Noszenie w tę i z powrotem?

    Kurier InPost #NIE MUSI bo ma Paczkomat.

    Jesteśmy liderem w branży dostaw, a naszą misją jest zapewnić sprzedawcom i konsumentom najlepsze w swojej klasie doświadczenia klienckie. Zmień pracę na InPost i dostarczaj najlżejsze paczki na rynku.

    MIEJSCE PRACY: ODDZIAŁ INPOST POZNAŃ, JANIKOWSKA 23B

    Rozgość się w naszej Paczce i sprawdź, co oferujemy:

    • dowolną formę nawiązania współpracy (umowa kurierska, umowa zlecenie lub umowa o pracę – w zależności od Przewoźnika)
    • naszą flotę
    • wsparcie Koordynatorów Serwisu w codziennej współpracy z naszymi Kurierami
    • program poleceń pracowniczych, w którym za polecenie znajomego zgarniasz dodatkowe bonusy
    • premie oraz dopłaty do swojej wypłaty
    • nowoczesne urządzenia mobilne do obsługi przesyłek umożliwiające łatwą i szybką pracę
    • zawsze kawę i herbatę na oddziale, dzięki którym zaczniesz lepiej dzień!

    Dodatkowo, naszym Współpracownikom zapewniamy: szeroki wybór benefitów, tj. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka zdrowotna i karta Multisport, prezenty okolicznościowe, np. z okazji obchodzonego przez nas corocznie Dnia Kuriera oraz możliwość brania udziału w wydarzeniach pracowniczych

    Czego potrzebujemy od Ciebie?

    • czynnego prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu pojazdu​
    • chęci do pracy, dyspozycyjności i zaangażowania
    • wysokiej kultury osobistej i nastawienia na profesjonalną obsługę klienta
    • działalności gospodarczej lub chęci jej założenia - dotyczy Przewoźników