• Wszystkie ofertyOpoleMarketingContent / CopywritingJunior eCommerce Copywriter
    Junior eCommerce Copywriter
    new
    Marketing
    Itaka

    Itaka

    Opole
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Itaka

    Itaka

    ITAKA powstała w 1989 r. w Opolu i obecnie jest największym polskim biurem podróży. Przez 35 lat wakacje z nami spędziło ponad 10 milionów Klientów. Wyznaczamy trendy polskiej turystyki, kreując ponad 40 nowych kierunków czarterowych na polskim rynku. Inwestujemy w nowe technologie, które są ważnym elementem strategii naszego rozwoju. ITAKA zatrudnia blisko 500 osób,otwartych na świat profesjonalistów znających turystykę od podszewki. Praca dla nas pozwala połączyć życiowe pasje ze zdobywaniem nowej wiedzy, jest wyzwaniem dla osób pragnących poszerzyć swoje horyzonty.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    copywriting

    branża turystyczna

    UXwriting

    SEO copywriting

    Opis stanowiska

    Twoje stanowisko

    • tworzenie tekstów na stronę internetową i bloga ITAKI, w tym:
    • SEO Copywriting, UX writing, tworzenie contentu do Landing Page’y
    • korekta/redakcja tekstów innych autorów
    • współpraca z zespołem UX, analitykami i grafikami
    • zarządzanie i aktualizacja contentu na stronie www

    Nasze wymagania

    • lekkie pióro oraz doskonała znajomość zasad pisowni i ortografii
    • sumienność, dokładność, dbałość o szczegóły i odpowiedzialność
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • poczucie estetyki i kreatywność
    • komunikatywność, inicjatywa

    Mile widziane

    • doświadczenie w redakcji tekstów
    • wykształcenie wyższe na kierunku Dziennikarstwo/Polonistyka/Marketing/ Komunikacja/PR

    Dla Ciebie

    • kompleksowe szkolenie i wdrożenie w nowe zadania
    • długoterminowa współpraca w oparciu o umowę o pracę
    • lokalizacja biura w samym centrum miasta
    • dofinansowanie do Karty Multisport
    • zniżki na wakacje dla Ciebie i Twoich bliskich
    • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
    • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach