• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaSEOSpecjalista ds. SEO
    Specjalista ds. SEO
    SEO
    JELLINEK Agencja

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    data analyst
    analiza
    dobra organizacja pracy
    seo

    Mile widziane

    copywriting
    marketing

    Opis stanowiska

    Poszukujemy do naszego zespołu doświadczonego specjalisty ds. SEO, który wesprze nas w realizacji ambitnych projektów. Jeśli pasjonujesz się SEO i chcesz pracować w kreatywnym środowisku, dołącz do nas!

    Twój zakres obowiązków:

    • Tworzenie i wdrażanie strategii SEO dla różnych klientów
    • Przeprowadzanie audytów stron internetowych oraz identyfikowanie możliwości optymalizacji
    • Optymalizacja treści stron internetowych, współpraca z copywriterami, przygotowywanie wytycznych oraz nadzór nad realizacją i publikacją treści
    • Monitorowanie ruchu na stronach internetowych oraz analiza konkurencji
    • Wybór odpowiednich fraz kluczowych i monitorowanie wyników
    • Analiza efektywności działań SEO i ich optymalizacja
    • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań SEO
    • Współpraca przy tworzeniu ofert, raportów i prezentacji SEO

    Wymagania:

    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. SEO
    • Udokumentowane sukcesy w prowadzeniu kampanii SEO
    • Praktyczne umiejętności w zakresie pozycjonowania i optymalizacji stron www
    • Znajomość narzędzi takich jak Google Search Console, Google Analytics, Google Tag Manager, Senuto, Majestic, SEMSTORM oraz narzędzi AI
    • Praktyczna znajomość popularnych systemów CMS
    • Znajomość aktualnych trendów w marketingu internetowym oraz chęć do ciągłego rozwoju
    • Umiejętności analityczne i samodzielność w działaniu
    • Zdolność do efektywnej pracy nad wieloma projektami jednocześnie

    Oferujemy:

    • Pracę w agencji z ugruntowaną pozycją na rynku
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwo w strategicznych projektach firmy
    • Perspektywy awansu wraz z rozwojem działu i firmy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Realny wpływ na rozwój firmy
    • Pracę w młodym i sympatycznym zespole