• Wszystkie ofertyWrocławPrawoPrawnik / Prawniczka w dziale IT/TMT
    Prawnik / Prawniczka w dziale IT/TMT
    Prawo
    Kancelaria Linke Kulicki

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    umowy IT

    umowy

    regulaminy

    ochrona danych osobowych

    e-commerce

    samodzielność

    własność intelektualna

    Mile widziane

    Spory sądowe

    adwokat

    aplikant

    radca prawny

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jako kancelaria Linke Kulicki świadczymy pomoc prawną m.in.:

    • firmom z branży IT,
    • software house'om,
    • startupom,
    • inwestorom,
    • tradycyjnym firmom przechodzącym transformację,
    • organizacjom pozarządowym.

    Więcej o nas:

    1. Nasza strona internetowa,
    2. Nasz blog Umowy w IT,
    3. Nasz podcast Poland VC i Poland VC Founderzy,
    4. Nasza społeczność Prawnik w IT.

    Do naszego zespołu IT/TMT szukamy nowej osoby.

    Twój zakres obowiązków:

    1. przygotowywanie i negocjowanie umów IT (m.in. umowy wdrożeniowe, umowy o świadczenie usług programistycznych, body leasing, SLA, umowy subskrypcyjne, umowy z zakresu prawa własności intelektualnej),
    2. przygotowywanie regulaminów dla firm z branży e-commerce,
    3. przeprowadzanie wdrożeń RODO,
    4. bieżące doradztwo dla klientów kancelarii.

    Czego wymagamy?

    1. doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów od A do Z (warunek konieczny),
    2. praktyczna znajomość zagadnień z zakresu umów IT, IP, RODO i ecommerce (warunek konieczny),
    3. min. 2 lata doświadczenia pracy w dziale prawnym lub kancelarii specjalizującej się w ww. dziedzinach,
    4. tytuł zawodowy adwokata lub radcy prawnego mile widziany.

    Co oferujemy w zamian?

    1. praca hybrydowa lub zdalna i elastyczne godziny pracy - jesteśmy otwarci na osoby spoza Warszawy, które będą pracowały z biura w ustalonych wcześniej dniach w miesiącu (1-3 dni w miesiącu),
    2. dostęp do wszystkich kursów i narzędzi jakie będą niezbędne aby efektywnie realizować zadania,
    3. pracę z ciekawymi klientami z branży IT, software house'ami, inwestorami VC i startupami,
    4. współpracę w oparciu o kontrakt B2B,
    5. możliwość zaangażowania się w działania marketingowe kancelarii i pomoc w budowie Twojej marki osobistej.