• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseAudytPraktyki – Audyt Przedsiębiorstw
    Praktyki – Audyt Przedsiębiorstw
    Finanse
    KPMG

    KPMG

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    KPMG

    KPMG

    Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. W 7 biurach pracuje nas blisko 2100 osób - wspólnie tworzymy #generationKPMG.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    audyt
    praca projektowa
    analiza
    praca w zespole
    Ms office
    ms excel

    Opis stanowiska

    Opis firmy

    Zespół Audytu Przedsiębiorstw (Corporate Audit) świadczy usługi rewizji finansowej. Naszym celem jest podniesienie wiarygodności informacji przygotowanych przez firmy, a przeznaczonych dla inwestorów, wierzycieli i innych zainteresowanych stron, jak również spełnienie wymogów regulacyjnych. Oferujemy badania sprawozdań finansowych i inne usługi poświadczające.

    Czekają tu na Ciebie projekty związane m.in. z nowoczesnymi technologiami analitycznymi.

    Stanowisko

    • zdobywanie praktycznego doświadczenia w branży audytorsko-doradczej przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii
    • uczestnictwo w projektach z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających
    • bezpośrednia współpraca z klientami KPMG w ramach realizowanych projektów przy wsparciu doświadczonych audytorów
    • współpraca z innymi członkami zespołu Audytu Przedsiębiorstw

    Wymagania

    • status absolwenta/absolwentki lub studenta/studentki minimum IV roku kierunków ekonomicznych, finansowych, ścisłych lub pokrewnych
    • zainteresowanie praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiązanie swojej zawodowej przyszłości z branżą audytorsko-doradczą
    • zainteresowanie pracą projektową i zdobywaniem wiedzy od profesjonalistów
    • zdolności analityczne i umiejętność logicznego myślenia
    • umiejętność pracy w zespole oraz dzielenia się wiedzą
    • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
    • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
    • dyspozycyjność w wymiarze min. 32 godzin tygodniowo oraz gotowość na podróże do biur klientów KPMG

    Oferujemy

    • płatne praktyki (umowa zlecenie)
    • jasno określoną ścieżkę kariery
    • perspektywę szybkiego awansu po zakończeniu praktyk na stanowisko Associate
    • dużo praktycznej wiedzy – poznasz funkcjonowanie biznesu oraz nawiążesz wartościowe relacje biznesowe
    • hybrydowy model pracy
    • służbowy iPhone i laptop
    • udział w Induction – na start zapewniamy Ci kompleksowe szkolenia wprowadzające
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • kartę MultiSport – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
    • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
    • program poleceń – otrzymasz bonus finansowy za rekomendację znajomych do pracy/na praktyki w naszej firmie
    • wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
    • zaświadczenie potwierdzające udział w praktykach