Oferty
Specjalista / Specjalistka ds. kadrowych - HR People Operations
HR

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
KPMG

KPMG

Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. W 7 biurach pracuje nas blisko 2100 osób - wspólnie tworzymy #generationKPMG.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

wykształcenie wyższe

prawo pracy

ubezpieczenia społeczne

język angielski

Microsoft Office

Microsoft Office Excel

samodzielność

dokładność

Mile widziane

SAP

Płatnik

Opis stanowiska

Opis firmy

Zespół People Operations w dziale People & Culture realizuje zadania związane z administracją kadrową. Wspieramy pracowników profesjonalną wiedzą na każdym etapie zatrudnienia, dostarczamy rekomendacje do podejmowania kluczowych decyzji biznesowych w firmie, jak i usprawniamy procesy HR wdrażając nowe rozwiązania technologiczne.

Stanowisko

  • zakładanie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz dokumentacji osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązaniem oraz przebiegiem stosunku pracy oraz innych form zatrudnienia
  • udział w procesie onboardingu nowych pracowników
  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników i członków ich rodzin do/ z ZUS
  • wprowadzanie i aktualizacja danych kadrowych w systemach HR
  • sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadr
  • odpowiadanie na bieżące zapytania pracowników
  • udział w projektach zespołu People Operations​
  • inne zagadnienia z dziedziny prawa pracy

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w obszarze kadr, w firmie zatrudniającej minimum 200 osób
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • biegła obsługa komputera, w tym praktyczna znajomość programów pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • dokładność, terminowość, samodzielność i zaangażowanie
  • zdolności organizacyjne, umiejętności analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu
  • łatwość w kontaktach interpersonalnych oraz pozytywne nastawienie na współpracę z klientem wewnętrznym
  • mile widziana znajomość obsługi Programów SAP i Płatnik

Oferujemy

  • hybrydowy model pracy
  • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
  • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
  • udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
  • spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
  • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne
  • prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach