Oferty
Accountant - Internal Compliance Specialist
Finanse

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP, B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

CIT

rachunkowość

podatki

księgowość

Komunikatywość

język angielski

Mile widziane

SSC/BPO

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się grupą księgowo-podatkową o między-narodowym zasięgu. Nasze biura, poza Polską, są też w Czechach, Rumunii i na Węgrzech.

KR Group to ponad 200 osób – księgowych, doradców podatkowych, a także specjalistów w zakresie kadr i płac.

Wśród ponad 300 naszych klientów dominują renomowane międzynarodowe firmy z różnych sektorów i branż. Zapewniamy im przemyślane rozwiązania księgowe, podatkowe, kadrowo-płacowe.

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie merytoryczne zespołów księgowych w zakresie podatku CIT,
  • weryfikacja naliczenia podatku CIT,
  • weryfikacja rocznych deklaracji CIT,
  • śledzenie zmian przepisów podatkowych i informowanie o nich klientów oraz współpracowników,
  • stała współpraca z zespołami i działami KR Group – wymiana informacji i wiedzy (np. przeprowadzenie szkoleń wewnętrznych z obszaru CIT).

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość polskich przepisów podatkowych,
  • duże doświadczenie w naliczaniu i przygotowywaniu CIT,
  • wiedza dotycząca obowiązków podatkowych CIT,
  • umiejętność czytania i interpretowania zapisów księgowych,
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność, samodzielność i odpowiedzialność,
  • preferowane wykształcenie wyższe z zakresu finansów lub rachunkowości,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 – w piśmie i mowie do kontaktów z klientami anglojęzycznymi.

  • doświadczenie na stanowisku księgowym w organizacjach typu SSC/BPO.

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej (biuro: Warszawa, Karyszewska 7)
  • pracę w zgranym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem,
  • merytoryczne wsparcie zespołów eksperckich (Compliance, Tax i inne),
  • szkolenia i kursy zawodowe,
  • kafeteria benefitowa, w tym dofinansowanie do karty Multisport.

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Firmowa drużyna sportowa
  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • Program rekomendacji pracowników