• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKontrolingSpecjalista ds. finansowych
    Specjalista ds. finansowych
    Finanse
    Laba Polska

    Laba Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Laba Polska

    Laba Polska

    Laba jest pionierem sfery Educational Techology w Europie, któremu przyświeca idea wywrócenia systemu edukacji online do góry nogami i przeniesienia go na zupełnie nowy poziom. Tworzymy kursy online w sektorze biznesowym, kreatywnym i IT. W świecie EdTech Laba działa na własnych zasadach. Zmieniamy edukację i zamierzamy stać się „jednorożcem” do 2025 roku. Dlatego ciągle poszukujemy ludzi pełnych energii, pasji i zaangażowania 💛

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    finanse
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Edukacja online to sektor, który dynamicznie rośnie i daje wiele możliwości zarówno dla przedsiębiorców, jak i pracowników. Szacuje się, że do 2025 roku globalny rynek EdTech przekroczy wartość 400 miliardów dolarów.

    Laba rozpoczęła swoją działalność 8 lat temu – teraz jesteśmy liderami EdTech w Europie Wschodniej i kreujemy na własnych zasadach edukację online w wielu europejskich krajach.

    Kilka faktów o nas:

    • rok 2015: zorganizowaliśmy nasze pierwsze warsztaty offline, które później przekształciły się w szkołę biznesu Laba;
    • rok 2019: powstał Skvot – platforma edukacyjna dla osób z branży kreatywnej;
    • od roku 2020 sukcesywnie rozszerzamy naszą działalność na nowe europejskie rynki;
    • uruchomiliśmy ponad 568 kursów i przeszkoliliśmy ponad 115 000 studentów z ponad 50 krajów;
    • naszymi wykładowcami są specjaliści z marek takich jak: Google, Microsoft, Netflix i Nike;
    • do 2026 r. zostaniemy „jednorożcem” EdTech 🦄

    W każdym kraju, w którym działamy, mamy zespoły, tworzące kursy w rodzimych językach. Nasze zajęcia są dopasowane do potrzeb lokalnego biznesu i rynku pracy. Przez te wszystkie lata udało nam się ugruntować pozycję lidera na polskim rynku, ale nasze ambicje sięgają znacznie dalej.

    Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. finansów, który dołączy do naszego zespołu w Polsce oraz będzie wspierać codzienne operacje lokalnego działu finansowego i współpracować z globalnym zespołem.

    Do Twoich obowiązków należeć będzie:

    • zarządzanie i monitorowanie płatności oraz terminowa realizacja transakcji;
    • księgowanie wpisów w oprogramowaniu do raportowania;
    • wystawianie faktur dla klientów;
    • wykonywanie obliczeń i przygotowywanie raportów oraz pomoc w prowadzeniu dokumentacji finansowej;
    • wspieranie finance managera w zadaniach związanych z płacami i podatkami oraz odpowiedzi na zapytania natury finansowej.

    Nasze wymagania:

    • 1-3 lata doświadczenia jako finance associate / finance analyst / auditor lub na podobnym stanowisku;
    • wyższe wykształcenie ekonomiczne;
    • biegła znajomość języka polskiego oraz angielskiego na poziomie B1/B2;
    • znajomość Excela, Google Sheets oraz oprogramowania księgowego/finansowego;
    • zdolność szybkiego przyswajania informacji i terminowość;

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy w firmach BIG4;
    • znajomość Xero;
    • znajomość polskich przepisów podatkowych i lokalnych wymogów;
    • wiedza na temat MSSF.

    Poznaj korzyści, które przyśpieszą Twój rozwój!

    • Stabilność przede wszystkim: praca w pełnym wymiarze godzin (9:00-17:00) w trybie hybrydowym z naszego biura w Warszawie.
    • Międzynarodowy zespół: dzięki współpracy z osobami z ponad 10 krajów każdy dzień dostarcza okazji do wymiany doświadczeniami i poszerzania perspektyw.
    • +100 do Twoich umiejętności: oferujemy darmowy dostęp do wszystkich kursów Laby, Laby IT, Skvot i Vocabulaby. Dofinansowujemy koszty edukacji poza ofertą firmy i lekcji angielskiego.
    • Dbamy o Twoje zdrowie: możesz przystąpić do programu MyBenefit albo uzyskać kartę MultiSport.
    • Bądź częścią rewolucji w e-learningu: dołącz do naszej misji poprawy jakości życia poprzez przełamywanie granic w edukacji. Każde zadanie, które podejmujesz, ma moc wpływania na tysiące uczących się na całym świecie.

    Nasz proces rekrutacji jest przejrzysty i składa się tylko z trzech etapów: screening z rekruterem, rozmowa z polskim CEO oraz spotkanie z globalnym zespołem finansowym. Następny krok to już negocjacja oferty!

    To jak? Widzimy się w Labie? ⚡

    Nie trać czasu i aplikuj już teraz!