• Wszystkie ofertyJózefówFinansePodatkiMłodszy Specjalista ds. Podatków
    Młodszy Specjalista ds. Podatków
    Finanse
    Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

    Józefów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    podatki
    finanse
    prawo podatkowe

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie w zakresie bieżącego doradztwa w zakresie prawa podatkowego w obszarze CIT, VAT
    • Praktyczna umiejętność kalkulacji podatku od towarów i usług
    • Wsparcie przy przygotowywaniu deklaracji podatkowych: CIT, IFT, VAT, PCC, PSD, DN-1
    • Bezpośredni kontakt z organami podatkowymi w zakresie czynności sprawdzających
    • Wstępne opiniowanie projektów umów pod względem zgodności z przepisami prawa podatkowego
    • Analiza i interpretacja przepisów podatkowych oraz odpowiednie rekomendacje w zakresie ich zastosowania

    Nasze wymagania

    • Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze doradztwa podatkowego
    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
    • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych (VAT i CIT w tym WHT)
    • Znajomość podstaw rachunkowości
    • Znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Bardzo dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • System premiowy
    • Możliwość pracy hybrydowej
    • Zniżki na produkty firmowe (w tym Costa Coffee i Aelia Duty Free)
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Prywatna opieka medyczna
    • Dofinansowanie do nauki języków obcych

    Lagardère Travel Retail to globalny lider branży travel retail z siecią ponad 5 tys. sklepów w 42 krajach i regionach. W Polsce zarządza siecią ok. 1000 różnorodnych punktów sprzedaży pod 40 markami takimi jak Inmedio, So Coffee, Relay, Aelia Duty Free, 1Minute Smacznego!, Costa Coffee i inne. Działamy w wielu różnych segmentach rynku: na lotniskach, dworcach, stacjach metra, a także w obiektach handlowych i przy ulicy. Większość sklepów funkcjonuje w modelu agencyjnym. Grono związanych z nami agentów i agentek tworzy już 600 osób, które wspieramy w rozwijaniu biznesu każdego dnia.