• Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieInneKey Account Manager (Przedstawiciel farmaceutyczny) - branża apteczna
    Key Account Manager (Przedstawiciel farmaceutyczny) - branża apteczna
    new
    Zdrowie
    Leasing Team Professional

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    account manager
    Angielski
    kreatywność
    skuteczna komunikacja
    sprzedaż
    odpowiedzialność

    Mile widziane

    marketing

    Opis stanowiska

    Aktualnie dla Skandynawskiego producenta suplementów diety oraz naturalnych produktów kosmetycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Key Account Manager (branża apteczna)

    Zakres obowiązków:

    • Współpraca z kluczowymi klientami firmy (sieci apteczne i drogeryjne, hurtownie farmaceutyczne, e-commerce)
    • Budowanie i utrzymywanie partnerskich oraz biznesowych relacji z klientami
    • Zdobywanie nowych klientów
    • Planowanie i prowadzenie akcji promocyjnych
    • Analiza i optymalizacja prowadzonych działań biznesowych, analiza rynku

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na rynku farmaceutycznym na stanowisku Key Account Manager/ Key Account Specialist
    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość języka angielskiego (min B2)
    • Umiejętność negocjacji
    • Znajomość pakietu office
    • Zaangażowanie, wewnętrzna motywacja i nastawienie na realizację postawionych celów

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Praca w międzynarodowym środowisku
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta sportowa