• Oferty
  • Wszystkie ofertyOlsztynZdrowieOpieka medycznaOrtopeda
    Ortopeda
    new
    Zdrowie
    Lecznica Chirurgiczno - Ortopedyczna Eskulap

    Ortopeda

    Olsztyn
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Ortopedia

    empatia

    Mile widziane

    Ultrasonografia

    Artroskopia

    PRP

    język angielski

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Lecznica Chirurgiczno - Ortopedyczna Eskulap nawiąże współpracę w ramach AOS lub/i Chirurgii Jednodniowej ze specjalistami z zakresu ortopedii i traumatologii.

    O nas

    Lecznica Chirurgiczno - Ortopedyczna Eskulap to pięknie zlokalizowana przychodnia w Olsztynie, w dzielnicy Likusy. Nasza placówka działa od 1992 roku i świadczy szeroki wachlarz usług w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, zarówno w ramach NFZ jak i komercyjnie. Cechuje nas zaangażowanie i dobra organizacja pracy, otwartość na nowe pomysły i długoletnia tradycja. Zachęcamy do zapoznania się z naszym nowoczesnym obiektem na stronie: https://eskulap.olsztyn.pl/

    Czas pracy i wynagrodzenie

    Proponujemy elastyczne godziny pracy w oparciu o grafik (poniedziałek-sobota) na korzystnych zasadach wynagradzania, obliczanych na podstawie: doświadczenia lekarza, ilości przyjmowanych pacjentów i cen za konkretne usługi. Obecnie proponujemy ok. 50% od wartości procedury ambulatoryjnej oraz ok. 20% od wartości procedury zabiegowej w ramach Chirurgii Jednego Dnia.

    Wyposażenie Lecznicy

    • gabinety lekarskie, gabinet zabiegowy, sala operacyjna, sala wybudzeniowa, USG, RTG, artroskop

    Dlaczego warto z nami pracować?

    • jesteśmy na rynku medycznym od ponad 30 lat,
    • sukcesywnie podnosimy poziom kwalifikacji naszego zespołu i zakres świadczonych usług medycznych,
    • oferujemy obsługę administracyjną (np. sprawy rejestracyjne, ubezpieczeniowe, doradztwo prawne),
    • oferujemy obsługę medyczną (np. możliwość zakupienia wyposażenia i sprzętu pod indywidualne potrzeby specjalisty),
    • oferujemy promocję działalności i specjalizacji (np. obsługa profilu “Znanylekarz”, pozycjonowanie),
    • z sukcesami pomagamy naszym lekarzom w budowaniu marki osobistej,
    • jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy i pomysły.