• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaSupportOffice Manager
    Office Manager
    Support
    Lettly

    Lettly

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Lettly

    Lettly

    Lettly to agencja strategiczna influencer marketingu, która działa od 2015 roku. Odpowiadamy za cały proces współpracy z twórcami — od tworzenia strategii, przez koncepcję kreatywną, aż do realizacji i raportowania kampanii. Współpracowaliśmy m.in. z markami Zalando, Lactacyd, Netflix, Vichy, Farfetch, Estée Lauder, Skoda, Iwostin czy Galderma. Wśród naszych partnerów są agencje takie, jak Polot, Przestrzeń, VMLY&R, Albedo Marketing, 180heartbeats + JUNG v. MATT czy 24/7 Communications.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy
    komunikatywność
    multitasking

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Lettly to agencja strategiczna Influencer Marketingu. Pracujemy z klientami bezpośrednio i wspieramy inne agencje w działaniach influencerskich. Odpowiadamy za cały proces od budowania strategii, przez koncepcję kreatywną, aż do realizacji kampanii.

    Byliśmy jedną z pierwszych, a obecnie jedną z wiodących agencji influencer marketingu w Polsce. W ostatnich latach rośniemy co najmniej o 50% rok do roku. Pracujemy m.in. z Zalando, adidas, Philips czy Sanofi, a wśród naszych partnerów są Polot, Przestrzeń, VMLY&R, 24/7 Communications czy 180heartbeats + JUNG v. MATT.

    KOGO SZUKAMY?

    Szukamy ogarniacza/ogarniaczki, która sprawnie przeprowadzi biuro, zorganizuje wyjazd do Berlina dla 20 osób i wymyśli integrację. Jeśli potrafisz dealować z wieloma rzeczami naraz, pamiętać szczegóły, które dla innych nie mają znaczenia i wiesz, jak przekonać ludzi do zrobienia tego, czego potrzebujesz, to możesz być Ty!

    Co będziesz robić?

    • odpowiadać za firmowe wydarzenia: szkolenia, integracje, wyjazdy, sesje zdjęciowe. Zarówno w kwestiach logistycznych, jak i stylistycznych. Lubimy, jak jest nie tylko merytorycznie, ale też ładnie.
    • Zarządzać biurem firmy poprzez koordynację podwykonawców, organizowanie i optymalizowanie przestrzeni, składanie zamówień zgodnych z zapotrzebowaniem zespołu.
    • Wspierać zespół Account Managerów w organizowaniu wydarzeń dla klientów: planów zdjęciowych, wyjazdów, aktywacji eventowych.
    • Współpracować z zarządem agencji w kwestiach organizacyjnych firmy.
    • Wspierać People Specialist w administracji procesów HR.
    • Wdrażać nowych pracowników w życie firmy: pokazanie biura, wydawanie sprzętu, kluczy,
    • Wspierać Sales i Marketing, wysyłka prezentów do naszych klientów, pomoc przy organizacji konferencji.

    Benefity:

    • Będziesz częścią agencji, która współpracuje z największymi graczami na rynku i tworzy ambitne rzeczy.
    • Twoja praca zostanie doceniona – oferujemy wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz prywatne ubezpieczenie zdrowotne.
    • Ostatnie co można powiedzieć, to to, że atmosferę mamy jak w rodzinie - jest dużo lepiej!

    Widełki - 7000-8500 brutto na UoP w zależności od doświadczenia i kwalifikacji, jesteśmy otwarci też na współpracę B2B.

    Wymagania:

    • doświadczenie w koordynacji biura, wydarzeń, planów zdjęciowych,
    • zmysł estetyczny i przestrzenny,
    • umiejętności techniczne typu konfiguracja drukarki,
    • język angielski średniozaawansowany,
    • obecność w biurze min. 4 dni w tygodniu,
    • prawo jazdy kat. B.

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, na pierwsze spotkanie zapraszamy on-line. Po rozmowach wybieramy osoby do drugiego etapu, które otrzymują zadanie praktyczne do wykonania i zaprezentowania. Nie wykluczamy trzeciego etapu rekrutacji.

    1 811 - 2 199 USD