• Wszystkie ofertyWarszawaSupportSpecjalista ds. Administracji i Eksploatacji
    Specjalista ds. Administracji i Eksploatacji
    Support
    Liberty Poland S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Proaktywność
    komuniktywność
    raportowanie

    Opis stanowiska

    Opis stanowiska:

    • Realizacja bieżącej eksploatacji zasobów lokalowych sieci sprzedaży;
    • Rozliczanie i raportowanie wydatków inwestycyjnych i eksploatacyjnych zgodnych z ustalonym budżetem;
    • Zarządzanie procesem likwidacji awarii i bieżących napraw w lokalach: m.in. kontakty z wykonawcami, porównanie ofert.
    • Obsługa systemu zgłoszeń z sieci sprzedaży dotyczących potrzeb eksploatacyjnych;
    • Bieżące zlecanie i nadzór dotyczący przeglądów rocznych i okresowych;
    • Opracowywanie planu remontów bieżących/kapitalnych, ich zlecanie oraz nadzór nad ich wykonywaniem.

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane budownictwo lub inne techniczne);
    • Doświadczenie zawodowe związane z eksploatacją lokali lub realizacją projektów inwestycyjnych;
    • Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej utworzenia;
    • Umiejętność koordynowania i nadzorowania prac podwykonawców;
    • Znajomość MS Excel
    • Proaktywaność oraz chęć samodzielnego rozwiązywania problemów;
    • Umiejętność zarządzania czasem oraz równoległego prowadzenia wielu zadań;
    • Prawo jazdy kat B.

    Mile widziane:

    • Znajomość AutoCAD

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Praca w zgranym zespole;
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzana kompetencji;
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, Multisport, ubezpieczenie grupowe);