Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Regional E-commerce Coordinator - Rynek Grecki
new
Sales
LPP SA

LPP SA
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
LPP SA
LPP SA

Jesteśmy polską, społecznie odpowiedzialną firmą rodzinną, a naszą pasją jest projektowanie ubrań dla tych, którzy cenią modę, piękno i estetykę. To dla nich stworzyliśmy 5 marek odzieżowych - Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Angielski
e -commerce
sprzedaż
analiza
komunikatywność
Opis stanowiska

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:

  • Odpowiedzialność za rozwój marki Sinsay w kanale E-commerce na rynku greckim
  • Odpowiedzialność sprzedaż i rentowność Sinsay E-commerce w Grecji
  • Koordynacja działań wszystkich zespołów wewnątrz departamentu E-commerce
  • Inicjowanie i wspieranie działań mających na celu maksymalizację sprzedaży
  • Przeprowadzanie analizy konkurencji oraz dostępnych na rynku rozwiązań dla E-commerce marki Sinsay
  • Dostosowanie biznesu do lokalnego rynku oraz koordynacja rozwoju zgodnie z wyznaczoną strategią
  • Obserwowanie trendów na rynku
  • Dostarczanie informacji nt. potrzeb klienta i działań konkurencji w tym zakresie

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • Posiada doświadczenie handlowe w branży E-commerce oraz zna aktualne trendy
  • Posiada doświadczenie w regionalnym zarządzaniu sprzedażą
  • Zna język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • Dobrze zna program Excel oraz narzędzia do monitorowania rynku E-commerce
  • Jest analityczna, komunikatywna, zaangażowana i skuteczna

OFERUJEMY:

  • Pracę w największej polskiej firmie modowej o międzynarodowym zasięgu
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • 25% zniżki na zakupy w salonach marek LPP - dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Program Wsparcia Pracowników helpp - inicjatywa wspierająca pracowników i ich rodziny w 3 obszarach: psychologicznym, finansowym i prawnym
  • Możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych oraz kursu języka angielskiego (po przepracowaniu min. 3 miesięcy)
  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów i szkoleń
  • Nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz