Oferty
Product Designer
Design

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

Figma

testing

Opis stanowiska

W Maczfit mierzymy wysoko, bo jedną z naszych naczelnych wartości jest ambicja!

Zmieniamy się i rozwijamy, ponieważ chcemy być coraz lepsi w tym co robimy. Przed nami kolejne wyzwania – wchodzisz w to?

Jako Senior Product Designer zajmiesz się:

  • Tworzeniem innowacyjnych projektów produktów cateringowych, uwzględniając potrzeby i oczekiwania klientów;
  • Projektowaniem interfejsów użytkownika oraz doświadczeń klienta w naszych aplikacjach mobilnych i stronach internetowych;
  • Analizą rynku i konkurencji oraz wdrażaniem najlepszych praktyk w projektowaniu produktów;
  • Testowaniem i iteracją projektów na podstawie feedbacku od klientów oraz wyników analizy użytkowników;
  • Będziesz współpracować z zespołem produktowym, marketingu i sprzedaży, obsługi klienta i innymi, w celu zapewnienia spójności wizualnej i funkcjonalnej naszych produktów.

Wyślij CV, jeśli:

  • Posiadasz min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Product Designera lub podobnym (projektowanie pod mobile oraz web);
  • Możesz pochwalić się portfolio demonstrującym udokumentowane doświadczenie w projektowaniu, iteracji i wdrażaniu rozwiązań produktowych;
  • Posiadasz doświadczenie w projektowaniu produktów o wysokim poziomie złożoności, od ich powstania (lub przeprojektowania) do wdrożenia, dalszego rozwoju lub wycofania z rynku;
  • Masz ekspercką wiedzę w zakresie ram i metodologii projektowania produktów;
  • Biegle obsługujesz program Figma;
  • Znasz jakościowe i ilościowe metody badania użytkowników oraz ram testowania A/B;
  • Potrafisz pracować z prototypami oraz przeprowadzać testy użytkowników;
  • Cechuje Cię kreatywność i zdolność do myślenia nieszablonowego, a także umiejętność przejmowania odpowiedzialności za opracowane rozwiązania i złożone zadania projektowe w różnych obszarach (między zespołami);
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz ze stakeholderami oraz prezentacji swoich koncepcji;
  • Silna dbałość o szczegóły oraz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, w tym umiejętność priorytetyzacji zadań i dotrzymywania terminów;
  • Adaptacja do ciągłych zmian – jako organizacja jesteśmy w ciągłej zmianie, stąd nasza roadmapa również jest często aktualizowana;
  • Znajomość w branży kateringu dietetycznego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o B2B;
  • 2-3 dni z biura na Warszawskim Wilanowie, pozostałe dni zdalnie;
  • Zniżkę na nasz catering, możliwość skorzystania z pakietów zdrowotnych Allianz i Enelmed, karty sportowej, program wsparcia współpracowników EAP.