• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Performance Marketing Specialist
    Performance Marketing Specialist
    new
    Marketing
    Mamyito.pl

    Mamyito.pl

    2 070 - 2 588 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Google Analytics 4
    Meta Ads
    Google Ads

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków

    • Tworzenie i bieżąca obsługa kampanii Google Ads & Meta Ads
    • Umiejętność konfiguracji ekosystemu w Google Tag Manager
    • Umiejętności tworzenia raportów i samodzielnej analizy swoich działań w Google Analytics 4
    • Analiza skuteczności prowadzonych działań, optymalizacja konwersji i testy A/B
    • Praca na kampaniach lead generation dla sektora B2C
    • Sugerowanie nowych rozwiązań w obszarze marketingu internetowego