• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingSpecjalista ds. Marketingu
    Specjalista ds. Marketingu
    Marketing
    Mamyito.pl

    Mamyito.pl

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    fmcg

    Mile widziane

    organizacja eventów

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków

    • Planowanie, realizacja i monitorowanie kampanii marketingowych offline i online
    • Tworzenie planu komunikacji oraz harmonogramów działań w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube)
    • Wdrażanie nowych projektów marketingowych przy udziale działu kreatywnego
    • Tworzenie angażujących treści na potrzeby strony internetowej i komunikacji marketingowej
    • Dbanie o kreowanie jednolitego zgodnego z KV wizerunku materiałów w poszczególnych działaniach promocyjnych
    • Inicjowanie i prowadzenie angażujących działań online i offline
    • Organizacja i koordynacja wydarzeń promocyjnych
    • Tworzenie briefów kreatywnych i współpraca z agencjami zewnętrznymi
    • Analiza rynku i trendów konsumenckich w celu identyfikacji nowych możliwości
    • Poszukiwanie nowych form promocji i rozwoju marki

    Oczekujemy:

    • Masz min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w FMCG i/lub sklepie internetowym
    • Umiesz tworzyć kreatywne, angażujące treści wpisujące się w strategię marki i specyfikę danego medium
    • Sprawnie poruszasz się po mediach społecznościowych, doskonale znasz ich specyfikę i aktualne trendy
    • Potrafisz połączyć marketing online i offline
    • Bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania
    • Umiesz planować i koordynować działania z innymi działami i agencjami
    • Mile widziane doświadczenie w organizacji eventów

    Oferujemy:

    • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy (Lesznowola)
    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Pracę w przyjaznym zespole, w atmosferze sprzyjającej innowacjom
    • Pracę przy ciekawych projektach, które mają realny wpływ na biznes
    • Możliwość uczestniczenia w budowaniu dużej platformy sprzedażowej Ecommerce
    • Brak oficjalnego dress code’u

    📍 Lesznowola