• Wszystkie ofertyKrakówHROfficeMłodszy/-a specjalista/-stka ds. administracji i HR
    Młodszy/-a specjalista/-stka ds. administracji i HR
    HR
    manaHR

    manaHR

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    manaHR

    manaHR

    Tworzymy największy Raport Płacowy w Polsce, pomagając działom HR i zarządom w podejmowaniu decyzji dotyczących wynagradzania. Jako jedyni wydajemy go 4 razy rocznie, zapewniając Uczestnikom badania dostęp do najbardziej aktualnych danych na rynku.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    uważność
    dobra organizacja pracy
    dokładność

    Mile widziane

    excel

    Opis stanowiska

    #maniacyposzukiwani

    Poszukiwana osoba na stanowisko, na którym zadaniem będzie wsparcie maniaków w ich codziennej pracy. Szukamy samodzielnej, dokładnej i dobrze zorganizowanej osoby, która pomoże nam w działaniach administracyjnych.

    Młodszy specjalista ds. administracji i HR

    Co jest istotą pracy:

    Twoim zadaniem będzie praca z dokumentami oraz wsparcie całego zespołu w codziennych zadaniach.

    Potencjalny Współpracowniku, Twoje działanie będzie obejmowało:

    • przyjmowanie, ewidencję i obsługę korespondencji

    • rozliczenie realizacji targetów

    • obsługę dokumentacji księgowej

    • rozliczenia miesięczne

    • współpracę z kontrahentami

    • wsparcie działań marketingowych

    • rozliczanie delegacji

    • obsługę PPK

    • ewidencję urlopów

    • opiekę nad benefitami

    • wsparcie przy organizacji wydarzeń firmowych

    • prace administracyjno–biurowe

    • wsparcie zespołu w bieżących czynnościach

    Kogo szukamy:

    • chce Ci się chcieć – tak wszyscy działamy i tacy Ludzie do nas pasują

    • lubisz pracę z dokumentacją, liczbami, ale w razie potrzeby sięgniesz też po słuchawkę, aby pogadać z kontrahentem

    • Twoje cechy to dokładność, uważność i dobra organizacja pracy

    • lubisz różnorodne zadania i potrafisz szybko pomiędzy nimi przechodzić

    • działasz samodzielnie i chętnie podejmujesz decyzje

    • docenimy dodatkowo: doświadczenie z projektów studenckich lub stażu w firmie oraz znajomość Excela

    • miejsce pracy: Kraków. Na tym stanowisku wymagana będzie obecność w biurze kilka razy w miesiącu

    O Firmie i charakterze pracy:

    • tworzymy największy Raport Płacowy na polskim rynku i dostarczamy naszym Klientom rzetelne dane, dzięki którym mogą podejmować decyzje dotyczące wynagrodzeń

    • wszyscy gramy do jednej bramki - pracujemy wspólnie na wynik całej Organizacji

    • pomagamy Klientom, pomagamy sobie wzajemnie - możesz liczyć na nasze wsparcie

    • pracujemy w szybkim tempie - jako jedyni na rynku wydajemy 4 edycje Raportów w roku - ale z zachowaniem work-life balance

    • nie mamy i nie planujemy mieć systemu kontroli i opresji - szukamy ludzi, którzy cenią sobie samodzielność i autonomię w działaniu

    • wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie, natomiast cały czas idzie też za tym standaryzacja i układanie pracy

    Na co możesz liczyć:

    • poukładane kwestie związane z awansami, wynagrodzeniami, podwyżkami – wiesz na co możesz liczyć, kiedy i na jakiej podstawie

    • umowa o pracę (cały etat), proste zasady wypłacania części zmiennej

    • prywatna opieka medyczna

    • karta Multisport

    • osobisty asystent AskHenry

    • home office bez ograniczeń (i narzędzia które to umożliwiają - laptop, komórka)

    • elastyczne godziny pracy (ale nie na zasadzie: "możesz siedzieć ile chcesz")

    • wdrożenie do pracy i pierwsze szkolenia stacjonarnie, poznasz maniaków i nasz styl pracy na żywo

    • w trosce o rozwój i integrację Współpracowników mniej więcej trzy razy w miesiącu spotykamy się wszyscy w biurze (szkolenia, podsumowanie badania... okazji jest wiele!)

    • dwa razy w roku wyrywamy się na dwa dni z Krakowa, żeby wspólnie popracować koncepcyjnie i napić razem piwa (tzn. piwo pijemy razem częściej... patrz punkt wyżej)

    • unikalna atmosfera - wiemy, wiemy, wszyscy tak mówią, dlatego warto zajrzeć na nasze profile :)

    Więcej: www.raportplacowy.pl

    1 217 - 1 295 USD