Oferty
Konsultant ds. obsługi klienta z j. niemieckim i angielskim
Support

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

skuteczna komunikacja

dobra organizacja pracy

język niemiecki

język angielski

Mile widziane

IT Service desk

helpdesk

IT support

obsługa klienta

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna
Friendly offer

Jakie będą Twoje zadania?

  • Zapewnienie obsługi klienta niemieckojęzycznego w zakresie pierwszej linii wsparcia IT
  • Obsługa infolinii przychodzącej, czatu oraz maila w języku niemieckim – system ticketowy
  • Zapewnienie wsparcia w rozwiązywaniu problemów technicznych (IT Service Desk)
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z niemieckojęzycznymi klientami
  • Raportowanie
  • Utrzymywanie i podnoszenie poziomu jakości obsługi klienta

Czego oczekujemy?

  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (poziom min. B2) - warunek konieczny
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom min. B2) - warunek konieczny
  • Podstawowej wiedzy i znajomości systemu Microsoft Windows
  • Zainteresowania pracą z wykorzystaniem języka niemieckiego oraz angielskiego
  • Zainteresowania i chęci rozwoju w obszarze obsługi klienta oraz branży IT
  • Dobrej organizacji pracy

Co oferujemy?

  • Pracę zdalną lub hybrydową z centrum Poznania (w zależności od Twoich preferencji)
  • Korzystne warunki zatrudnienia wzbogacone o bonus roczny (zależny od wyników) i dodatki
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz lub w kolejnych miesiącach
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Kompleksowe wdrożenie pod okiem trenera i doświadczonych kolegów – zapraszamy zarówno osoby doświadczone, jak i rozpoczynające karierę!
  • Szansę na wykorzystywanie języka niemieckiego i angielskiego dzięki codziennej pracy przy obsłudze klientów niemiecko i anglojęzycznych
  • Ciekawe i realne procesy wsparcia dla dużych klientów międzynarodowych
  • Możliwość udziału w ciekawych inicjatywach, np. akcje charytatywne (CharitaCenter), wyzwania sportowe (Walking Challenge), globalne i lokalne programy/konkursy uznaniowe
  • Platformę benefitową
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
  • Bonus roczny (zależny od wyników)
  • Bonus za polecenie oraz relokację
  • Dostęp do Employee Assistance Programme
  • Kursy językowe, dostęp do platformy e-learningowej Udemy
  • Możliwość pracy na część etatu

Prosimy o załączenie CV podczas aplikacji.

Oferta dotyczy pracy stałej.