Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Digital Analyst
new
BI & Data
Media Choice

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Łączymy kompetencje z zakresu planowania mediów i tworzenia strategii komunikacji marketingowej, a to wszystko w oparciu o pogłębioną analizę oraz doświadczenie z codziennej pracy dla marek z różnych branż.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Google Analytics
Google Tag Manager
PowerBI
Opis stanowiska

Jakie będą Twoje przyszłe zadania:

  • gromadzenie i analizowanie danych na potrzeby realizacji kampanii marketingowych,
  • wdrażanie i konfigurowanie narzędzi marketingowych (pomiar zdarzeń, tagi i pixele),
  • przeprowadzanie audytów i wdrożeń narzędzi Google Analytics i Google Tag Manager, w tym trybu uzyskiwania zgody (consent mode),
  • tworzenie raportów wizualnych w technologiach takich jak Power BI/Looker,
  • rozwiązywanie problemów technicznych narzędzi i monitoringu,
  • rozwijanie narzędzi analitycznych w firmie.

Czego oczekujemy:

  • minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego na tożsamym stanowisku,
  • praktycznej znajomości narzędzi Google Analytics i Google Tag Manager (doświadczenie w pracy z BigQuery oraz server-side Google Tag Managerem będzie dodatkowym atutem),
  • znajomości zagadnień związanych z trybem uzyskiwania zgody (consent mode),
  • doświadczenia w tworzeniu raportów w narzędziach takich jak: Looker, Power BI,
  • zdolności logicznego myślenia, wyciągania wniosków i umiejętności rekomendowania rozwiązań wspomagających decyzje biznesowe,
  • rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, wykorzystywanych w kontaktach z Klientami,
  • proaktywnej postawy skupionej na poszukiwaniu rozwiązań mających wpływ na rozwój analityki w firmie.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach B2B lub UoP,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dostęp do platformy mybenefit z comiesięcznym doładowaniem,
  • ubezpieczenie grupowe na życie i zdrowie,
  • budżet szkoleniowy na zespół,
  • urodzinowy dzień wolny od pracy,
  • dodatkowe benefity dla osób ze stażem 3+ w Media Choice,
  • praca od godz.: 8:00 lub 9:00.

Tryb pracy: hybrydowo we Wrocławiu lub zdalnie w innym mieście