Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. marketingu
new
Marketing
Media Choice

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Łączymy kompetencje z zakresu planowania mediów i tworzenia strategii komunikacji marketingowej, a to wszystko w oparciu o pogłębioną analizę oraz doświadczenie z codziennej pracy dla marek z różnych branż.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
marketing
social media
Content
Opis stanowiska

Co będziesz robić:

  • tworzyć harmonogram komunikacji oraz zarządzać profilami firmowymi na platformach takich jak LinkedIn, Meta oraz Google Moja Firma,
  • opracowywać materiały promocyjne na wewnętrzne potrzeby,
  • tworzyć i realizować strategię marketingową Media Choice,
  • przygotowywać prezentacje firmowe na wydarzenia branżowe,
  • pisać treści na bloga firmowego oraz redagować materiały przygotowywane przez innych pracowników,
  • realizować strategię SEO w zakresie działań contentowych.
  • obsługiwać CMS strony firmowej,
  • kreować działania z obszaru PR mające na celu zwiększanie rozpoznawalności marki,
  • koordynować pracę pracowników zaangażowanych w realizację działań marketingowych,
  • nawiązywać kontakty z mediami branżowymi,
  • nadzorować poprawne wykorzystanie identyfikacji wizualnej w prezentacjach i innych materiałach,
  • wykonywać zadania wspierające pozyskiwanie leadów,
  • śledzić trendy i proponować innowacyjne rozwiązania,
  • reprezentować firmę na eventach branżowych i konferencjach,
  • zarządzać kalendarzem aktywności marketingowej firmy oraz raportować wykonanie zadań,
  • wyszukiwać oferty dotyczące prezentów dla klientów i gadżetów firmowych oraz koordynować proces zamówienia i wysyłki

Czego oczekujemy:

  • minimum 2 lata doświadczenia z podobnym zakresem zadań w marketingu, preferowane w sektorze B2B w branży mediowej lub marketingowej,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności i kreatywności w działaniu,
  • doskonałego poczucia estetyki, starannego redagowania tekstu oraz poprawności pisowni,
  • umiejętności pracy na kilku projektach jednocześnie, dbając o wysoką jakość i terminowość,
  • podstawowych umiejętności graficznych w programach takich jak Figma, Canva,
  • samodzielności i kreatywności w podejmowaniu decyzji

Dodatkowym atutem będzie znajomość branży mediowej oraz języka angielskiego na poziomie min. B2.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na UoP lub B2B,
  • realny wpływ na pozycjonowanie firmy i jej marki,
  • możliwość budowania marki aspirującej do pozycji lidera w branży,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • cykliczne dofinansowanie w mybenefit,
  • budżet szkoleniowy,
  • urodzinowy dzień wolny od pracy,
  • dodatkowe benefity przy osiągnięciu stażu 3 + w Media Choice,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowy