• Wszystkie ofertyLublinZdrowieOpieka medycznaSpecjalista laboratoryjno-techniczny ds. wirusologii
    Specjalista laboratoryjno-techniczny ds. wirusologii
    Zdrowie
    MEDISEPT SP. Z O. O.

    Lublin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    analityczne myślenie

    aparatura badawcza

    wirusologia

    metodyka EN 14485

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • Prowadzenie badań w zakresie metod wirusologicznych i mikrobiologicznych zgodnie z metodyką EN 14485
    • Prowadzenie badań w ramach ustalonego harmonogramu projektów badawczych
    • Konsultacje w zakresie doboru metod wirusologicznych
    • Doradztwo przy opracowywaniu koncepcji produktów pod kątem działania na wirusy, bakterie oraz analiza wyników badań
    • Udział w opracowaniu dokumentacji produktów
    • Opracowywanie i walidacja metod analitycznych
    • Praca zgodnie z systemem zarządzania jakością
    • Prowadzenie oraz nadzór nad dokumentacją z wykonywanych badań zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025
    • Nadzór nad sprzętem niezbędnym do wykonania analiz
    • Kontakt z klientami zlecającymi badania
    • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w ramach pracy własnej oraz zespołu

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (wirusologiczne, biotechnologiczne, mikrobiologiczne, pokrewne)
    • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w laboratorium wirusologicznym, docenimy szczególnie doświadczenie w laboratorium akredytowanym
    • Znajomość parametrów aparatury badawczej
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na realizację zadań
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz dobrej organizacji pracy i czasu

    Mile widziane:

    • Wiedza merytoryczna oraz doświadczenie z zakresu prowadzenia pracy zgodnie z metodyką normy EN 14485

    To oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Realną możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej, wiodącej w swojej branży firmie
    • Kompleksowy program wdrożeniowy pod okiem ekspertów
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Bogaty pakiet szkoleń i możliwości rozwoju
    • Profesjonalne narzędzia pracy
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Pakiet sportowy
    • Wspólne celebrowanie ważnych wydarzeń