• Oferty
  • Wszystkie ofertyOpolePrawoAsystent Radcy Prawnego
    Asystent Radcy Prawnego
    Prawo
    Mędrecki, Wilk i Wspólnicy KAIRP

    Opole
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Votum Group jako lider rynku odszkodowawczego w Europie reprezentował już ponad 220 000 klientów w sporach z ubezpieczycielami. Grupa notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2010 roku. W skład GK Votum wchodzą spółki, które mają swoją siedzibę w wielu miastach Polski, m.in. Wrocław, Katowice, Rzeszów, Lublin, Gdańsk, Poznań. Firma skutecznie pomaga poszkodowanym w uzyskiwaniu należnych im pieniędzy oraz wspiera klientów z kredytami złotówkowymi i frankowymi. Votum Group zatrudnia ponad 2 000 pracowników, działających w różnych obszarach, tj. kancelarie prawne, back office, marketing, finanse i sprzedaż usług.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja
    analiza
    dobra organizacja pracy
    sporządzanie pism
    kontakt z klientem
    odpowiedzialność
    praca w grupie

    Mile widziane

    pakiet office
    praca pod presją czasu

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zakres obowiązków:

    • wsparcie radców prawnych i adwokatów w zakresie prowadzonych spraw sądowych, w tym kompletowanie dokumentów niezbędnych do skierowania spraw na drogę sądową,
    • sporządzanie pism w postępowaniu przedsądowym, pojednawczym, sądowym oraz innych dokumentów związanych z działalnością Kancelarii,
    • kontakt z Klientem oraz sądami.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie prawnicze, studenci IV-V roku prawa,
    • dobra znajomość prawa cywilnego oraz procedury cywilnej,
    • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu postępowań cywilnych,
    • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii lub w instytucji bankowej,
    • umiejętność ustalania priorytetów i dobra organizacja czasu pracy,
    • zdolność analitycznego myślenia,
    • komunikatywność i pozytywne nastawienie,
    • zaangażowanie w powierzone zadania i chęć doskonalenia umiejętności zawodowych,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pełny etat, praca od poniedziałku do piątku),
    •  praca hybrydowa
    • elastyczne godziny pracy,
    • dofinansowanie do karty Multisport,
    • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
    • pakiet szkoleń wdrożeniowych – szkolenia wprowadzjące i merytoryczne
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w podmiocie należącym do grupy kapitałowej spółki notowanej na GPW,
    • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole,

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (dokument ten powinien zawierać imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia w formie elektronicznej z podanym nr ref.: MWiW/07/2024_A

    Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.